Minecraft koordinat sorunu

İşletim sistemi
Windows 7

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft hakkında çok bilgim yok o yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Minecraft'ta hile yapmak istemiyorum bu yüzden keepeventory açmıyorum. O yüzden koordinatları not alıyorum. Mesela -34, 125 / 61,000000 / -128, 633 koordinatında bir köy var diyelim. Bende o köyün koordinatlarını aynen kaydediyorum ve evime dönüyorum. Bazen evimi dahi bulamıyorum koordinatlar yüzünden çoğu zaman şans eseri buluyorum ya da bilerek ölüyorum. Neyse aynı koordinatlara doğru gidiyorum tüm koordinatlar aynı olmasına rağmen hiçbir şekilde etrafta köy falan yok. Ormanda boş boş geziyorum. Bu koordinat işlerini nasıl halledebilirim? Sürüm 1.12.2.

(-) değeri ile alakalı, yanlış not alıyor olabilirsiniz ayrıca üste gördüğünüz 61.000.6900.45700 gibi şeyler kordinat olmaz sürümdür kordinat XYZ olarak belirtilir.

Kordinat XYZ olarak geçer.
image.jpeg

Bir yeri ararken kordinat kısmı açık kalsın (-) veya (+) doğru yönden gittiğinize emin olun.

İpucu: Pusula kullan seni yatağına götürür tek yapman gereken kırmızı oku takip etmek.

(-) Değeri ile alakalı, yanlış not alıyor olabilirsiniz ayrıca üste gördüğünüz 61.000.6900.45700 gibi şeyler koordinat olmaz sürümdür koordinat XYZ olarak belirtilir.

Koordinat XYZ olarak geçer.
Eki Görüntüle 936736

Bir yeri ararken koordinat kısmı açık kalsın (-) veya (+) doğru yönden gittiğinize emin olun.

İpucu: Pusula kullan seni yatağına götürür tek yapman gereken kırmızı oku takip etmek.

Doğru yere gittiğime eminim tüm koordinatlar aynı ama yine de olmuyor çok saçma.

Z koordinatının üzerinde ekstra bir yazı var Core profile forward diye ve bu yüzden Z koordinatını göremiyorum. Ne yapmam lazım? OptiFine'dan dolayı falan mı acaba?

Geri
Yukarı