Çözüldü Minecraft kullanıcı adı değiştirilirken hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

PrometheusYN

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Daha önceleri sıkıntısız bir şekilde Minecraft oynuyordum, PC değiştirdikten sonra tekrar girmek istedim Minecraft'a. Lakin kullanıcı adı oluşturmamı istedi ve kullanıcı adı girdiğimde bunu onaylamıyor ve Microsoft Store'a yönlendiriyor. Oranında anasayfasını açıyor. Minecraft'ın resmi sitesine de giriş yap tuşuna tıkladığım zaman yetkin yok hatası alıyorum.

1695138444936.png

1695138460947.png

1695138477816.png

1695138489490.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bunun çözümü çok kolay minecraft.net sitesine git ve oradan ismini değiştir.

İşe yaramadı. Denedim zaten, yine de sağ ol.
Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar için: Eğer Game Pass üyeliğiniz varsa Xbox'ı sistem tepsisinden kapatın. Microsoft Store'dan veya direkt oyunu çalıştırın. Sanırım Game Pass üyeliği için her oyunda yeni kullanıcı olarak tanımlıyor sizi, bu yüzden de bu tür hatalarla karşılaşılıyor.

1695420218356.png

İşe yaramadı. Denedim zaten, yine de sağ ol.
Bu sorunla karşılaşan arkadaşlar için: Eğer Game Pass üyeliğiniz varsa Xbox'ı sistem tepsisinden kapatın. Microsoft Store'dan veya direkt oyunu çalıştırın. Sanırım Game Pass üyeliği için her oyunda yeni kullanıcı olarak tanımlıyor sizi, bu yüzden de bu tür hatalarla karşılaşılıyor.

1695420218356.png

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı