Çözüldü Minecraft LAN sunucusunda yüksek lag

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mematitechno

Decapat
Selam arkadaşlar, kardeşimle lan üzerinden Survival oynuyoruz ama tavuk çiftliğimizdeki tavuklar biraz fazla artığından kaynaklandığını düşünüyorum, aşırı lag oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Selam arkadaşlar, kardeşimle lan üzerinden Survival oynuyoruz ama tavuk çiftliğimizdeki tavuklar biraz fazla artığından kaynaklandığını düşünüyorum, aşırı lag oluyor. Bunun bir çözümü var mı? Paylaşırsanız sevinirim.
Çok fazla tavuk lag yapar.
Tavuklardan önce lag var mıydı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Lan sunucusu yapmaz fazla tavuğa hayır alan genişmi yoksa çok darmı dar işe genişletin ve böyle 60 70 tavuk ise normal alanı bayağı büyültün derim.

Tavuklardan önce lag var mıydı?

Yoktu.

Lan sunucusu yapmaz fazla tavuğa hayır alan genişmi yoksa çok darmı dar işe genişletin ve böyle 60 70 tavuk ise normal alanı bayağı büyültün derim.

Reis bir 200'den fazla var otomatik yumurta fırlatan sistem yaptığımız için devamlı artıyor.

Dar alanları

Hocam şimdi girdim bir 110 tane kestim herhalde 300 tane daha var.

Tavukları kesince geçti 400'e yakın varmış.

Son düzenleme:
Yoktu.

Reis bir 200'den fazla var otomatik yumurta fırlatan sistem yaptığımız için devamlı artıyor.

Dar alanları.

Hocam şimdi girdim bir 110 tane kestim herhalde 300 tane daha var.

Tavukları kesince geçti 400'e yakın varmış.

Hocam kusura bakma ama hocam tarihi esermi o sunucu yav hocam kapatın konuyu oto makine olmaz hocam şag olsun siz sunucuya girince açın veya lazım olunca.

Geri
Yukarı