Minecraft Launcher "data loss" uyarısı nedir?

İşletim sistemi
Windows 11

MrSecurity0

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
Evga Geforce Gtx 1660
1711120152442.png

Bu sorunla karşılaşıyorum. Bir zararı olmuyor sadece gözüme batıyor. Nasıl giderebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek oyunculu kısmında açtığın dünyalar. Win+R yap, açılan pencereye %appdata% yaz, karşına .minecraft diye klasör çıkacak onun içine gir, saves isimli başka bir klasör göreceksin, o klasörü kopyala ve masaüstüne yapıştır. Sonra minecraftı sil ve tekrar yükle. Demin kopyasını aldığın save klasörünü .minecraft klasörünün içine at.

Tek oyunculu kısmında açtığın dünyalar. Win+R yap, açılan pencereye %appdata% yaz, karşına .minecraft diye klasör çıkacak onun içine gir, saves isimli başka bir klasör göreceksin, o klasörü kopyala ve masaüstüne yapıştır. Sonra minecraftı sil ve tekrar yükle. Demin kopyasını aldığın save klasörünü .minecraft klasörünün içine at.
yaptım ama hayla aynı şey oldu ve saves klasöründe hiçbirşey yoktu

bedrockta açtığım dünya saves e gelmiyor ama javada açtığım dünya saves e geliyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı