Minecraft Launcher "hangi ürünlere sahip olduğunuzu doğrulayamadık" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Dae

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
1650Ti
Arkadaşlar Minecraft oynayacağım zaman bir anda launchera çok uzun süre giremedim. İnternetteki çözümlerden sonra launchera hesabımla giriş yaptım. Fakat girdiğim zaman oyunu satın almamı söylüyordu ve şöyle bir uyarı ile karşı karşıya geliyordum "hangi ürünlere sahip olduğunuzu doğrulayamadık internet bağlantınızı kontrol edin." bunun çözümü nedir bilen biri varsa cevaplayabilir mi? Çok teşekkürler.

ya ben oyunu iki gün önce Microsoft Store'dan satın aldım arkadaş para gitti sandım dünden beri düzeltemediniz mi zaten son girdiğimde hypixel'de 180 ms almama rağmen herkes 2 saniyede bir hareket ediyordu

Badlion ile girdiğimde oyun oynanabiliyor ama Hypixel'e girdiğimde bi 2 dk yükleme yapıyo sonra bakım hatası veriyo

aynısı bendede var sunucularda falan sorun olabilir çünkü herkeste aynı tarihte olmuş belliki dün geceden beridir ben bu sorunu çekiyorum umarım bi an önce düzelir

şuanlık sorun yok gibi
%appdata% ye girin roaming klasörüne girin ordan .minecraft klasörüne girin orada launcher_profiles.json dosyası olucak onu silin daha sonra bilgisayar ayarlarına girin oradan uygulamara girin daha sonra minecraft launcherı onar tuşuna basın ben böyle çözdüm şimdiden iyi oyunlar 😊

Geri
Yukarı