Minecraft Launcher inmiyor

Emir Candemir

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta görüldüğü gibi oyunun Launcher'i inmiyor aşağıdaki hatayı alıyorum, bekliyorum bir zaman sonra sıraya alındı: 1 diyor. Çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-12_184713010.png
    resim_2023-06-12_184713010.png
    459,7 KB · Görüntüleme: 85
Son güncellemeden sonra böyle oldu heralde. İlk önce bir pcyi yeniden başlatmanı olmazsa. Daha sonra pcinde olan javaların hepsini silip son sürüm x64 yükle. O da olmazsa DirectX ve bu bütün frameworklerin ve redistlerin içinde olduğu AIO paketini indir. Son çare de oyunu silip yükle.

Not: Aklıma şimdi geldi Get Gaming Services from the Microsoft Store oyun hizmetlerini de güncelle veya yükle.

Son güncellemeden sonra böyle oldu herhalde. İlk önce bir PC'yi yeniden başlatmanı olmazsa. Daha sonra pcinde olan Java'ların hepsini silip son sürüm X64 yükle. O da olmazsa DirectX ve bu bütün Framework'lerin ve Redist'lerin içinde olduğu AiO paketini indir. Son çare de oyunu silip yükle.

Not: Aklıma şimdi geldi Get Gaming Services from the Microsoft Store oyun hizmetlerini de güncelle veya yükle.

Hocam Microsoft Store açılmıyor böyle oluyor.

Son güncellemeden sonra böyle oldu herhalde. İlk önce bir PC'yi yeniden başlatmanı olmazsa. Daha sonra pcinde olan Java'ların hepsini silip son sürüm X64 yükle. O da olmazsa DirectX ve bu bütün Framework'lerin ve Redist'lerin içinde olduğu AiO paketini indir. Son çare de oyunu silip yükle.

Hocam Minecraft'ı yeni yükleyecektim.

Dosya Ekleri

• resim_2023-06-12_200253225.png
    resim_2023-06-12_200253225.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Hocam söylediklerimin hepsini sırasıyla yapın. Ondan sonra bakarız.

Hocam yaptım olmadı Microsoft Store bazen açılıyor bazen açılmıyor üstteki gibi kalıyor açıldığı zaman da uygulamaların görselleri gidiyor bazen geliyor ama inmiyor Minecraft.

Hocam söylediklerimin hepsini sırasıyla yapın. Ondan sonra bakarız.

Sadece DirectX yöntemini denemedim onu nasıl yapacağımı bilmiyorum modemle alakalı olabilir mi?

Hocam yaptım olmadı Microsoft Store bazen açılıyor bazen açılmıyor üstteki gibi kalıyor açıldığı zaman da uygulamaların görselleri gidiyor bazen geliyor ama inmiyor Minecraft.

Sadece DirectX yöntemini denemedim onu nasıl yapacağımı bilmiyorum modemle alakalı olabilir mi?
Kablolu bağlantı dene. Oyunu başka diskin varsa oraya kur. En olmadı Xbox desteğiyle iletişime geç.

(link) Hocam Görev Yöneticisi>Hizmetler>ClipSVC açık mı kontrol edebilir misiniz? Kapalı ise onu açıp yeniden deneyin. Açılmaz ise yukarıdaki linkten dosyayı indirip çalıştırın.

Geri
Yukarı