Minecraft Launcher sürümler gelmiyor

İşletim sistemi
Windows 11

BTKbeta

Centipat
Daha fazla  
RAM
4
Öncelikle hoş geldiniz;
Sizden ricam bana bir yardım etmeniz.
Arkadaşlar ben dün Minecraft premium almaya karar verdim ondan önce Minecraft Launcher aldım ama Launcher açılıyor version ya da sürümler gelmiyor gözükmüyor yani bulamadım 2 kere hata alıyorum başladığımdan beri.
1- no version tüpe.
2 - Java başlatılamiyor.
Java 17 kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Java en son sürüm olacak ve sürümler için sürümler sekmesinden yükle seçeneğine tıklamanız lazım ve minecraft premium diye birşey yok minecraft zaten normal oyun rdr2 alınca rdr2 premium olması gibi birşey dediğiniz

Öncelikle hoş geldiniz;
Sizden ricam bana bir yardım etmeniz.
Arkadaşlar ben dün Minecraft premium almaya karar verdim ondan önce Minecraft Launcher aldım ama Launcher açılıyor version ya da sürümler gelmiyor gözükmüyor yani bulamadım 2 kere hata alıyorum başladığımdan beri.
1- no version tüpe.
2 - Java başlatılamiyor.
Java 17 kullanıyorum.

Java'yı sil yükle yaparak deneyiniz.

Dostum sorun ortada 4 GB RAM kullanıyon.

Elakası yoktur Launcher'i 1 GB RAM'lı bilgisayar dahi acar.

Java en son sürüm olacak ve sürümler için sürümler sekmesinden yükle seçeneğine tıklamanız lazım ve Minecraft premium diye bir şey yok Minecraft zaten normal oyun RDR2 alınca RDR2 premium olması gibi bir şey dediğiniz.

Java'yı sil yükle yaparak deneyiniz.

Elakası yoktur Launcher'i 1 GB RAM'lı bilgisayar dahi acar.

Merhaba, ben de aynı hatayı aldım ve Java'yı silip yükledim düzelmedi.

Java en son sürüm olacak ve sürümler için sürümler sekmesinden yükle seçeneğine tıklamanız lazım ve Minecraft premium diye bir şey yok Minecraft zaten normal oyun RDR2 alınca RDR2 premium olması gibi bir şey dediğiniz.

Kanka bende sürüm oluştur tuşu bile çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı