Çözüldü Minecraft Launcher'da Forge nasıl açılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ArcadeCordex

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
rtx3060
Herkese merhaba,
Minecraft launchera 1.7.10 Forge yüklemek istedim. Minecraft Forge downloads bu siteden indirdim. Ve kurulumu yaptım ama Minecraft Launcher'da nasıl açacağım bilmiyorum yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-29 224857.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-29 224857.png
    830,3 KB · Görüntüleme: 38
Hatırladığım kadarıyla bir yerlerde "Yeni sürüm oluştur" gibisinden bir şey olacak ona tıklayıp yeni sürümün adını, profil fotoğrafını, sürümünü (Sen forge sürümünü seçeceksin) ve ram kullanımı gibi şeyleri seçip kaydedeceksin sonrasında o sürümden oyunu başlatacaksın. Şu anda bilgisayarda değilim yoksa detaylı anlatırdım kusura bakma kendin bakıp bulabilirsin.

Herkese merhaba,
Minecraft launchera 1.7.10 Forge yüklemek istedim. Minecraft Forge downloads bu siteden indirdim. Ve kurulumu yaptım ama Minecraft Launcher'da nasıl açacağım bilmiyorum yardım eder misiniz?
Hocam yüklemeler kısmından sürüm ekle kısmına gel. Oradan 1.7.10 forge yazısı olacaktır onu ekleyeceksin.

Çözüm
Hocam yüklemeler kısmından sürüm ekle kısmına gel. Oradan 1.7.10 forge yazısı olacaktır onu ekleyeceksin.
Tamamdır hocam tekrar kurulum yaptım oldu. Herkese teşekkürler yardımları için.
Hatırladığım kadarıyla bir yerlerde "Yeni sürüm oluştur" gibisinden bir şey olacak ona tıklayıp yeni sürümün adını, profil fotoğrafını, sürümünü (Sen forge sürümünü seçeceksin) ve ram kullanımı gibi şeyleri seçip kaydedeceksin sonrasında o sürümden oyunu başlatacaksın. Şu anda bilgisayarda değilim yoksa detaylı anlatırdım kusura bakma kendin bakıp bulabilirsin.
Onun videosunu yeni gördüm denedim oldu :).

Tamamdır hocam tekrar kurulum yaptım oldu. Herkese teşekkürler yardımları için.

Onun videosunu yeni gördüm denedim oldu :).

Hocam mesajımı çözüm işaretlerseniz sevinirim :)

Geri
Yukarı