Minecraft Legends 355 TL'ye değer mi?

BeratKzmz

Hectopat
Şu an Minecraft Java & Bedrock + Dungeons & tüm DLC'lere sahibim yani anlayacağınız bir tek Legends'im eksik. Oyun şu an 335TL ama hatırladığım kadarıyla çıktığı zaman iyi olmayan dönütler almıştı, oyunu oynamış birisinden 335TL'ye değip değmeyeceğini bilmek ve neden değeceğini ya da değmeyeceğini bilmek isterim. Oyunu bilen kişiler düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

Şu an Minecraft Java & Bedrock + dungeons & tüm DLC'lere sahibim yani anlayacağınız bir tek Legends'im eksik. Oyun şu an 335TL ama hatırladığım kadarıyla çıktığı zaman iyi olmayan dönütler almıştı, oyunu oynamış birisinden 335TL'ye değip değmeyeceğini bilmek ve neden değeceğini ya da değmeyeceğini bilmek isterim. Oyunu bilen kişiler düşüncelerini paylaşırsa sevinirim.

1 ) Online'si aktif degil tek başınıza oynarsınız.
2 ) oyun kendini belli bir süre sonra tekrar ediyor.
Minecraft Legends en kötü Minecraft oyunudur videolarını izleyin size hitap ediyor mu diye bakın ama 335 TL'ye çok sevmediyseniz alınmaz. Ben çok oynamadım 3 saatim geçti ve 3 saatte gram eğlenmedim.
Almadan önce sunu bilmeniz gerekir oyunun Minecraft ile elakası yok.

1 ) Online'si aktif degil tek başınıza oynarsınız.
2 ) oyun kendini belli bir süre sonra tekrar ediyor.
Minecraft Legends en kötü Minecraft oyunudur videolarını izleyin size hitap ediyor mu diye bakın ama 335 TL'ye çok sevmediyseniz alınmaz. Ben çok oynamadım 3 saatim geçti ve 3 saatte gram eğlenmedim.
Almadan önce sunu bilmeniz gerekir oyunun Minecraft ile elakası yok.
Hocam sizin tek eksik oyununuz Legends olsa alır mıydınız ?

Hocam sizin tek eksik oyununuz Legends olsa alır mıydınız?

Şu anda tek olmayan oyunum Legends ( Game Pass üzerinden oynamıştım )
Size tavsiyem internetten videolarını izleyin oyun bana hitap etmedi belki size hitap edebilir.
Anladıgım kadarıyla çok Minecraft oynayan birisiniz alıp almamak kişişel tercihdir
Ben olsam harcayacak çok param yoksa almazdım belki bekledigim MC dungeons gibi bir oyunken kalitesiz olmasından dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı