Minecraft Legends fiyat farkı

Starlink_0

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese merhabalar bildiğiniz üzere dün Minecraft Legends Pre-Order için duyuruldu. Bugün de oyunun fiyatına bakmak için Minecraft Launcher'a girdim ve gördüğüm şey üzerine biraz şaşırdım. Eğer benim anladığım şekilde ise fiyatlandırmada bir hata olduğu büyük olasıkla doğru. Probleme gelecek olursak, oyunun Deluxe edition'ı(Deluxe Edition) ; Temel oyundan ( Temel Oyun) ucuz.

Dosya Ekleri

• Minecraft Legends.png
    Minecraft Legends.png
    831,4 KB · Görüntüleme: 200
Fiyatlandırmada hata yok kampanya yapıyorlar şimdi 825 TL ve 670
;-; yapmayın hocam gerçekten bir gün önce 200 Lira olan oyun 800 oldu. Gerçekten durum vahim. Bir de benim dediğim hata görselde de görebileceğiniz üzere deluxe edition daha ucuzdu. Onu kastetmiştim
GamePass'e geliyormuş almaya gerek yok gibi.
Öyle de ne güzel oyunun fiyatı ucuz biraz para biriktiri alırım diyordum. Şimdi hepsi hayal hocam

-; Yapmayın hocam gerçekten bir gün önce 200 lira olan oyun 800 oldu. Gerçekten durum vahim. Bir de benim dediğim hata görselde de görebileceğiniz üzere Deluxe Edition daha ucuzdu. Onu kastetmiştim.

Öyle de ne güzel oyunun fiyatı ucuz biraz para biriktiri alırım diyordum. Şimdi hepsi hayal hocam.

Fiyatı kastetmiştim tek seferlik kampan ya idi 1 günlük Minecraft. Netden okuyabilirsiniz.

Türkiye özel fiyatı belki gelebilir.

-; Yapmayın hocam gerçekten bir gün önce 200 lira olan oyun 800 oldu. Gerçekten durum vahim. Bir de benim dediğim hata görselde de görebileceğiniz üzere Deluxe Edition daha ucuzdu. Onu kastetmiştim.

Öyle de ne güzel oyunun fiyatı ucuz biraz para biriktiri alırım diyordum. Şimdi hepsi hayal hocam.

Türkiye özel fiyat gelebilir şu anlık ön siparişte olduğu için olabilir.

Türkiye özel fiyatı belki gelebilir.

Türkiye özel fiyat gelebilir şu anlık ön siparişte olduğu için olabilir.
hocam yapsalar baştan yaparlardı. Daha yapmazlar. Zaten game Pass’de olan oyunu almanın bi manası yok ülkemizde.

Geri
Yukarı