Çözüldü Minecraft lucky block mod çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yağız Ünlü

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir sürü mod denedim 1.8.9 için ancak Minecraft hiçbirini görmedi (hepsi ZIP dosyası içinde .jar uzantılı dosya yok) ZIP olduğu şekilde attım. Oyun onları görmedi sonra acaba modlarda mı sorun var diye başka kurdum, onlarda çalıştı. Modların kontrolünü yaptım neden çalışmıyorlar?
Modlar:
Dark lucky block.
Videogames lucky block.
Lucky block sly.
Lucky block future.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çünkü onlar normal mods klasörüne atılmıyor. Onlar eklenti.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Merhaba Yağız Ünlü. Minecraft 1.12.2 forge de deneyin veya başka sürümde bide mod kurmak için .jar dosya olmalı. Zıp olarak indirmeyin.

Orijinal sitelerden indirin Minecraft lucky block modunu curseforge.com gibi siteden.

Bir sürü mod denedim 1.8.9 için ancak Minecraft hiçbirini görmedi (hepsi ZIP dosyası içinde .jar uzantılı dosya yok) ZIP olduğu şekilde attım. Oyun onları görmedi sonra acaba modlarda mı sorun var diye başka kurdum, onlarda çalıştı. Modların kontrolünü yaptım neden çalışmıyorlar?
Modlar:
Dark lucky block.
Videogames lucky block.
Lucky block sly.
Lucky block future.
.zip uzantısını .jar ile değiştirin çalışacaktır.

.zip uzantısını .jar ile değiştirin çalışacaktır.
Yani dosya mod.zip se mod.jar olarak değiştirin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Maalesef hocam yine aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı