Minecraft madenden gelen modem sesi

Bu sorunu sadece ben mi yaşıyordum diye düşünüyordum ben de. Bendeki sorun sadece madende değil, genel olarak her yerde oluyor. Oyuna gelen ses güncellemesinden sonra fareyi çevirdiğimde belli bir yönden sizin dediğiniz tarzda bir "modem" sesi geliyor hocam. Sadece son sürümlerinde olması ve Minecraft dışındaki bir oyunda olmaması çok garip gerçekten, sebebini merak ediyorum.

Herhalde madeni kazarken oyunun sunucusunun olduğu yere geldim.
Bu sorunu sadece ben mi yaşıyordum diye düşünüyordum ben de. Bendeki sorun sadece madende değil, genel olarak her yerde oluyor. Oyuna gelen ses güncellemesinden sonra fareyi çevirdiğimde belli bir yönden sizin dediğiniz tarzda bir "modem" sesi geliyor hocam. Sadece son sürümlerinde olması ve Minecraft dışındaki bir oyunda olmaması çok garip gerçekten, sebebini merak ediyorum.
Evet ben de ilk kez bugün duydum o sesi son sürümde. 7 yıllık Minecraft hayatımda ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım.
Buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
1:53-2:03 arasında bu sesten bahsediyor.

Son düzenleme:

Evet ben de ilk kez bugün duydum o sesi son sürümde. 7 yıllık Minecraft hayatımda ilk kez böyle bir şey ile karşılaştım.
Güncellemeden sonra Minecraft'ın bir açığını bulmuş olabilirsiniz. Hemen gidip Minecraft Desteğe ingilizce yazı yazın. belki ödüllendirirler.

Eski bir Minecraft oyuncusu olarak böyle bir şey ile karşılaşmadım ama eskiden oyun birden takılıp hoparlörlerden bip sesleri geldiğini biliyorum.

Buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Videoyu izlerken telefonuma mesaj geldi aklım çıktı ya.

Buldum.

Bende de böyle ilginç sesler geliyor bazen. Ama korkmuyorum oyunun sesi ya maden sesi falan diyorum geçiştiriyorum ben. :D

Resource pack kullanmıyorum. Kulaklığım yok.

Duydugun sesın oyun dosyalarındakı adı cave14.ogg bu da o ses.

Geri
Yukarı