Minecraft, Microsoft'tan alinca normal Launcher'den oynanabiliyor mu?

YeezY

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Minecraft'in 15. yili donemiyle indirime girince ben de alayim dedim fakat oyun normal sitede daha pahali iken Microsoft Store'de daha ucuz. Bunu bir eksisi var midir acaba ve normal Launcher'den mi oynamak zorundayiz yoksa Microsoft Store'den mi acmak zorundayiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu her halükarda Microsoft Store veya Xbox'tan açıyorsun, eski tarz Mojang accountlar kalktı şu anda Microsoft hesabınla premium alıyorsun yani siteden almakla mağazadan almanın fiyat dışında bir farkı yok.

Merhaba Minecraft'in 15. yili donemiyle indirime girince ben de alayim dedim fakat oyun normal sitede daha pahali iken Microsoft Store'de daha ucuz. Bunu bir eksisi var midir acaba ve normal Launcher'den mi oynamak zorundayiz yoksa Microsoft Store'den mi acmak zorundayiz?
Sitesinde ve Microsoft Store üzerinde fiyatların aynı olması lazım. Eğer sitesinde 354 TL olan halinden bahsediyorsan site Deluxe versiyonu önerdiği için öyle gözüküyor. Satın alma kısmında 254 TL olan normal sürümü alabiliyor olmalısın. Siteden almak istediğin zaman da Microsoft hesabın ile giriş yapmanı istiyor zaten.

Oyunu alınca yine Launcher üzerinden açıyorsunuz başka bir farkı yok.
1716293173257.png

Sitesinde ve Microsoft Store üzerinde fiyatların aynı olması lazım. Eğer sitesinde 354 TL olan halinden bahsediyorsan site Deluxe versiyonu önerdiği için öyle gözüküyor. Satın alma kısmında 254 TL olan normal sürümü alabiliyor olmalısın. Siteden almak istediğin zaman da Microsoft hesabın ile giriş yapmanı istiyor zaten.

Yani resimdekinden bashediyorum ama bu galiba konsol icin.

Dosya Ekleri

• IMG_1209.png
    IMG_1209.png
    228,7 KB · Görüntüleme: 9

Yeni konular

Geri
Yukarı