Minecraft MMORPG sunucu açmak mantıklı mı?

ertu0671

Hectopat
Merhaba, kafamda bir MMORPG sunucusu açmak gibi bir düşünce var. Sizce bu düşünce mantıklı mı? Açtığımda kazanç sağlayabilir, aktifliği 5 6 ay içinde arttırabilir miyim?

İyi bir reklamla neden olmasın, hala oyuncusu çok olan bir platform mmorpg

Muhtemelen minecadia veya wyncraft ı görüp özendin ama bu sunucular tekel olmuş durumda oynayan sayısı 600 700 ama yeni bir sunucuya geçmez bu kitle oynanacağınıda sanmıyorum Türkiye'de oynayanların büyük çoğunluğu hastalarına item satmak için oynuyor.

Muhtemelen minecadia veya wyncraft ı görüp özendin ama bu sunucular tekel olmuş durumda oynayan sayısı 600 700 ama yeni bir sunucuya geçmez bu kitle oynanacağınıda sanmıyorum Türkiye'de oynayanların büyük çoğunluğu hastalarına item satmak için oynuyor.

Yok ben ''oyna.aesirmc.com" sunucusunda gördüm. Ama söylediğin gibi sadece o sunucuların kemik kadrosu 700 kişi ise çok oyuncu çekemem ama zamanla olacağını düşünüyorum. Yine de dediğim gibi sizden bilgi almak için konu açtım yani sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda analiz yaparak açacağım. Fikrim değişebilir ama şunu da sormuş olayım, sunucu açmak emek verildiği sürece mantıklı bir şey mi? Veya MMO RPG yerine tercih ettiğiniz başka bir şey var mı? Daha çok oyuncu çekebileceğim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı