Minecraft Mob Vote 2023'ün Kazananı: Armadillo!

Makaleler
1
Yer
Ankara/Sincan
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i5-2310 2.90 GHZ x64 Bit
4GB DDR3 RAM
Windows 8.1 x64
AMD veya ATI Radeon HD 5450
Evet, az önce Minecraft Live bitti ve Armadillo kazandı. 1.21 güncellemesinde oyuna eklenmesi bekleniyor. Hayırlı olsun.

Açıklanmadı. Ama en az oyu Penguen aldı. En çok oyu Armadillo aldığına göre, geriye kalan oyu da Yengeç aldı.

Penguen niye en sonda 😡😡😡😡 Bari buz biyomuna penguenleri ekleselerdi. Bu yeni mobu da ilk defa duydum. Umarım özellikleri iyidir.

En çok oy penguen olmalıydı 😭😭
Bende öyle istedim ama... Sonra Yengeç'e aldım oyumu. Adal biraz kullanımının zor olduğunu söyleyince değiştirdim ama çok tatlılardı 😪.

Penguen niye en sonda 😡😡😡😡 Bari buz biyomuna penguenleri ekleselerdi. Bu yeni mobu da ilk defa duydum. Umarım özellikleri iyidir.
Armadillo mu?
Yav öldürüyonuz, bişey düşüyo. Onla da köpeğinize armor yapıonuz (Bilerek böyle yazdım çünkü öyle anlatıyorlar). Şaka gibi. Çıldılmalık olay.

Bende öyle istedim ama... Sonra Yengeç'e aldım oyumu. Adal biraz kullanımının zor olduğunu söyleyince değiştirdim ama çok tatlılardı 😪.
Aslında her hayvandan ekipman düşse, zırh falan yapılsaydı çok epik olmaz mıydı? Mesela Kurt miğferi yapıyorsun iskeletler senden korkabiliyor. Vahşi kedi kürkü giyince creeperler korkuyor falan.

Bu kadar kötü bir live olacağını tahmin edemezdim. Türkiyeden en vizyonsuz adamlarını toplasak bu kadar berbat bir live yapamazdık
Kesinlikle. Mojang'ın Allah (c.c) belasını versin. İnşallah başka şirkete satılır da kurtuluruz şu Mojang'dan.

Aslında her hayvandan ekipman düşse, zırh falan yapılsaydı çok epik olmaz mıydı? Mesela Kurt miğferi yapıyorsun iskeletler senden korkabiliyor. Vahşi kedi kürkü giyince creeperler korkuyor falan.
Mojang'ın tembel olduğunu unuttun heralde.

Yeni konular

Geri
Yukarı