Çözüldü Minecraft mobil ile PC oynayabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blannk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlarım. Sunucu satın alıp mobilden beraber oynuyorlar oyunu. Ben de bilgisayar ile onlara herhangi bir şekilde dahil olabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Mümkün, çeşitli yolları var.

Oynadıkları sürüm muhtemelen Bedrock, siz de PC'ye Bedrock kurup oynayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem de emülatör kullanmak, halihazırda Play Store'dan satın alınmış bir minecraftınız varsa bunu tavsiye ederim.

Korsan sürüm Bedrock indirmeniz durumunda da sunucu sahibinin panelden orijinal sürüm harici girişleri açması gerekli, iyi oyunlar.
Bedrock Edition ile yapabiliyorsunuz fakat bütün kullanıcıların orijinal oynaması gerek diye biliyorum.

Oynadıkları sürüm muhtemelen Bedrock, siz de PC'ye Bedrock kurup oynayabilirsiniz.

Bir diğer yöntem de emülatör kullanmak, halihazırda Play Store'dan satın alınmış bir minecraftınız varsa bunu tavsiye ederim.

Korsan sürüm Bedrock indirmeniz durumunda da sunucu sahibinin panelden orijinal sürüm harici girişleri açması gerekli, iyi oyunlar.

Çözüm

Anladım teşekkür ederim.

Arkadaşlar konuyu hortlattım. Bende kuzenimle mobilden minecraft oynamak istiyorum. İkimizinde orjinal ve aynı internete bağlıyız. Fakat girmeye çalıştığımda çok oyunculu oyuna bağlanıyor diyor gerisi gelmiyor. Ne yapacağım? İkiminde cihazı ios/ipados

Yeni konular

Geri
Yukarı