Minecraft mobil ve PC'den birlikte oynayamama

İşletim sistemi
Windows 10

Eymosh

Femtopat
Yer
Odası
Daha fazla  
Selamlar. Bugün Skype'dan arkadaşlarımı aramıştım. Konuşuyorduk, sonra Minecraft oynamaya karar verdik. Ben Windows 10'da arkadaşlarım ise mobilde oynuyorlardı. Oyuna giriyorduk ancak arkadaşlar kısmında hiçbirimiz gözükmüyoruz. Oysaki Xbox'da arkadaşız ve arkadaş olduğumuz hesaptan oynuyoruz. Yapmaya çalıştık. Ben yemek yemeye gidiyordum. Arkadaşlarıma ben yokken yapmalarını söylemiştim ama yaşları çok küçük olduğu için yapamamışlar. Yardım edin.

Notlar:
Beta sürümündeyiz.
Oyun korsan değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Bugün Skype'dan arkadaşlarımı aramıştım. Konuşuyorduk, sonra Minecraft oynamaya karar verdik. Ben Windows 10'da arkadaşlarım ise mobilde oynuyorlardı. Oyuna giriyorduk ancak arkadaşlar kısmında hiçbirimiz gözükmüyoruz. Oysaki Xbox'da arkadaşız ve arkadaş olduğumuz hesaptan oynuyoruz. Yapmaya çalıştık. Ben yemek yemeye gidiyordum. Arkadaşlarıma ben yokken yapmalarını söylemiştim ama yaşları çok küçük olduğu için yapamamışlar. Yardım edin.

Notlar:
Beta sürümündeyiz.
Oyun korsan değil.
İkisi farklı platform olunca oynanmıyor diye biliyorum.

Notlar:
Beta sürümündeyiz.
Oyun korsan değil.
Oyun cross platform bir oyun değil. Birlikte oynamanız için senin telefona geçmen ya da arkadaşının bilgisayara geçmesi lazım.

Windows Edition ve pocket Edition birlikte oynayabiliyordu eskiden ama şimdi olmuyor. Oyun sürümlerinizi kontrol edin hepinizin aynı beta programında olması gerek.

Hala oynanabiliyor sadece oyunun orijinal olması gerek herkeste.(Çünkü korsan APK'lar farklı betalar ile karışabiliyor)

Mobil'de Bedrock sürümü var, sizde ise Java sürümü. Bunlar birbiri ile iletişim kuramıyor maalesef. Bunun için de bir çözüm mevcut. Aternos | Minecraft servers. Free. Forever. adresinden sunucu kurup GeyserMC plugin'ini ekleyin, bu plugin Bedrock ve Java arasında tercüme görevi görüyor. Bu sayede oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı