Minecraft mod hatası

İşletim sistemi
Windows 11

pathfinderTR

Femtopat
Daha fazla  
RAM
24 gb ddr3 1600mhz
Ekran kartı
intel hd 4600
Anakart
msi b85m g43
İşlemci
intel i5 4460 3.40ghz
Merhaba arkadaşlar Minecraft'a mod yüklemek istiyorum. Oyun güzelce yüklenirken birdenbire hata verdi. Ne yapmam gereiyor aydınlatırsanız sevinirim. Ayrıca Legacy Launcher kullanıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-04-01 141457.png

1 tane mod kuruyorsunuz anlaşılan CurseForge kullanın oradan rahatça halledersiniz. 1'den fazla mod kuruyorsanız oyunda çalışmayan mod ana ekrana gelir onu da version sürümünü çalışana kadar bir alta alırsanız düzelir ben öyle düzeltmiştim.

1 tane mod kuruyorsunuz anlaşılan CurseForge kullanın oradan rahatça halledersiniz. 1'den fazla mod kuruyorsanız oyunda çalışmayan mod ana ekrana gelir onu da version sürümünü çalışana kadar bir alta alırsanız düzelir ben öyle düzeltmiştim.
çalışmayan mod değilde aynı 2 tane mod çıkınca uyarı veriyordu. Aynı modları silince dğzeliyor fakat birden fazla mod kurduğum için hangi mod bozuk onu anlayamıyorum. Tek tek sil kur sil kur uğraştırır. (Ayrıca birden fazla mod kuruyorum baya var diyebilirim)

Olabiliyor bu sorun yukarıdaki dediğim dışında pek çözüm yok ve siz niye mod kuruyorsunuz ki modpacklar var onları oynayabilirsiniz gayet güzeller.

çalışmayan mod değilde aynı 2 tane mod çıkınca uyarı veriyordu. Aynı modları silince dğzeliyor fakat birden fazla mod kurduğum için hangi mod bozuk onu anlayamıyorum. Tek tek sil kur sil kur uğraştırır. (Ayrıca birden fazla mod kuruyorum baya var diyebilirim)
Kayıtları aç'a tıkladığınızda kapanma sebebini yazan bi text dosyasına götürmeli. Ordan hangi modların çakıştığı vs. yazar. Eğer ne yazdığını anlamadıysanız buraya atabilirsiniz.

Geri
Yukarı