Minecraft mod kurulumu nasıl yapılır ?

İlk Anonim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben orijinal olarak Microsoft Store'dan Minecraft satın aldım ama mod kurmayı bilmiyorum. Skyblock gibi bu modları nasıl kurarım ve nereden güvenli bir şekilde kurarım bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
CurseForge üstünden mod paketi veya modları kurabilirsiniz.

Merhaba, ben orijinal olarak Microsoft Store'dan Minecraft satın aldım ama mod kurmayı bilmiyorum. Skyblock gibi bu modları nasıl kurarım ve nereden güvenli bir şekilde kurarım bilmiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Skyblock gibi şeyler oynamak istiyorsanız mod kurmak yerine multiplayer sunucularında oynayabilirsiniz.

Minecraft'ta sahip olduğundan dolayı sana önerebileceğim en iyi yer CurseForge.
Orada istediğin mod paketlerine rahat bir şekilde ulaşırsın.

Skyblock oynamak için mod kurmanıza gerek yok. Yapmanız gerekenler sırayla şu şekilde;

İlk olarak skyblock haritasını indirmememiz lazım.
İndirilen dosyayı saves klasörüne atmamız lazım onu yapmak içinde window+r kombinasyonu ile çalıştır sekmesini açıp %appdata% yazmamız lazım. Açılan sekmede. Minecraft klasörünü bulup açmamız ve saves adlı klasörün içerisinde internetten indirdiğimiz mapi atmamız lazım.
Sonrasında oyuna giriş yapıp sanki Survival dünyamıza girermiş gibi skyblock haritasını seçip mape girmemiz lazım.

Map olarak diyorsan internete Minecraft skybloke harita yaz bir sürü çıkıyor. Bir tanesini indir. Windows arama yerine %appdata% yazıp aç. .Minecraft yazan dosyayı aç ve save yazan dosyaya gir. İndirdiğin haritanı dosyasını içine at.

Map olarak diyorsan internete Minecraft Skybloke harita yaz bir sürü çıkıyor. Bir tanesini indir. Windows arama yerine %appdata% yazıp aç. .minecraft yazan dosyayı aç ve save yazan dosyaya gir. İndirdiğin haritanın dosyasını içine at.
Bana kalsa skyblock tek başına sadece maple olacak bir mod değil.

Skybloke mod değil ki tek başına oynak istiyorsan yazdığımı yapman yeterli. Online oynamak istiyorsan ücretsiz sunucular var.

Skyblockta sadece maple oynarsan birkaç ada olyor, onlara gidiyorsun ama modla oynarsan tek bir adada başlayıp gelişiyorsun. O açıdan bana kalsa mod daha iyi oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Skyblock oynamak için mod kurmanıza gerek yok. Yapmanız gerekenler sırayla şu şekilde;

İlk olarak skyblock haritasını indirmememiz lazım.
İndirilen dosyayı saves klasörüne atmamız lazım onu yapmak içinde window+r kombinasyonu ile çalıştır sekmesini açıp %appdata% yazmamız lazım. Açılan sekmede. Minecraft klasörünü bulup açmamız ve saves adlı klasörün içerisinde internetten indirdiğimiz mapi atmamız lazım.
Sonrasında oyuna giriş yapıp sanki Survival dünyamıza girermiş gibi skyblock haritasını seçip mape girmemiz lazım.

Çok iyi açıklama yapmışsınız gerçekten teşekkürler şu an tek eksiğim modları nereden güvenli bir şekilde yükleyeceğim?

Minecraft'ta sahip olduğundan dolayı sana önerebileceğim en iyi yer CurseForge.
Orada istediğin mod paketlerine rahat bir şekilde ulaşırsın.

Acaba CurseForge sitesi güvenli midir?

Skybloke mod değil ki tek başına oynak istiyorsan yazdığımı yapman yeterli. Online oynamak istiyorsan ücretsiz sunucular var.

Teşekkür ederim peki öyle sunucuları nereden bulabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı