Minecraft mod paketi isteği

İşletim sistemi
Windows 10

Playizm

Hectopat
Merhaba bildiğiniz gibi Batuhan Çelik diye bir Youtuber var bunun ramazan craft diye bir serisi var ben severek izliyordum sonra dedim niye ben oyna mıyım yıllar geçti ve o paket çok eskidi biraz uğraştırıcı ama bu modpaketindeki şeyleri yenileyerek 1.15.2 sürümüne getirecek bir arkadaş var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch uygulamasından benzer paketlere bir göz atabilirsiniz. O paketi biliyorum ve modlu camiasına aşina biri olarak söylüyorum ki o paketteki modların %90'ı 1.15'te yok.

Twitch uygulamasından benzer paketlere bir göz atabilirsiniz. O paketi biliyorum ve modlu camiasına aşina biri olarak söylüyorum ki o paketteki modların %90'ı 1.15'te yok.
Hocam şu an Enigmatica 2'ye başladım birlikte oynayabiliriz teknik modlardan anlıyorsanız. Modlu MC oyuncusuna denk gelmek çok zor.

Gerçekten haklısınız Türkiye'de yok denecek kadar az kişi var. Enigmatica 2 2 kere bitirdiğim bir paket, oynadığım en iyi hardcore paketlerdendir. Şu anda FTB Sky Adventures oynuyorum fena paket değil. Bu arada tabii ki teknik modlardan anlıyorum, hatta büyü modlarından bir tık daha fazla seviyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı