Minecraft mod paketi tavsiyesi

denizdal

Centipat
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi herkes evinde tıkılı kaldı benim de canım sıkılmıyor değil. Minecraft'a sardım bu aralar bu yüzden aranızda Hexxit benzeri maceralı mod paketi bilen var mı? Kendim oluşturmak istemiyorum açıkçası. GT 710 8 GB DDR3 RAM i5 3.nesil işlemcim var cevaplarinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi herkes evinde tıkılı kaldı benim de canım sıkılmıyor değil. Minecraft'a sardım bu aralar bu yüzden aranızda hexxit benzeri maceralı mod paketi bilen var mı? Kendim oluşturmak istemiyorum açıkçası. GT 710 8 GB DDR3 RAM i5 3.nesil işlemcim var cevaplarinizi bekliyorum.

Tekkit oynamadıysan bir bak derim.

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi herkes evinde tıkılı kaldı benim de canım sıkılmıyor değil. Minecraft'a sardım bu aralar bu yüzden aranızda Hexxit benzeri maceralı mod paketi bilen var mı? Kendim oluşturmak istemiyorum açıkçası. GT 710 8 GB DDR3 RAM i5 3.nesil işlemcim var cevaplarinizi bekliyorum.

Teknik modlara merakınız varsa BFChickenGamers'ın videolarını izleyip karar vermenizi öneririm.

1.16.5. için macera odaklı hazırladığım Modpack'e göz atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı