Minecraft mod yükleyince hata veriyor

Şu sorulara cevap verirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.
Cevapladım forge sitesinden indirdim modları Curseden.
Bende bir sorun yok. Bence sürücülerinle ilgili. Sürücülerle ilgili bir sorun olmadığına emin misin? Başka oyunlarda sorun yaşıyor musun? Oyunu tüm dosyalarıyla birlikte kaldırıp yüklemeyi deneyebilirsin.
Denedim sorun forge ile alakalıydı ama şuan Minecraft komple sapıttı. ETS2, Oxygen Not Included oyanayabiliyorum sorunsuz.
Ekran kartı driverini bugün güncelledim driverdan olabilir mi ?

Cevapladım forge sitesinden indirdim modları Curseden.

Denedim sorun forge ile alakalıydı ama şu an Minecraft komple sapıttı. ETS2, Oxygen Not Included oyanayabiliyorum sorunsuz.

Ekran kartı driverini bugün güncelledim driverdan olabilir mi ?
Minecraft'ı kalıntısız komple silin(İsterseniz dünyalarınızı yedekleyin.) daha sonra tekrar yüklemeyi deneyin.

Kaldırıp tekrar kurduğunuz zaman normal bir şekilde girmeyi deneyin. Eğer girebilirseniz Forge'u sonra yükleyin.
Şuan korsana girdim forge ile ama orjinal sıkıntılı silip tekrar yükleyeyim. Bir kaç beta sürüm mod sildim düzeldi. Bir kaç dediğim 10 falan. Bu hatayı modlardan dolayı mı alıyorum sizce ?

Şuan korsana girdim forge ile ama orjinal sıkıntılı silip tekrar yükleyeyim. Bir kaç beta sürüm mod sildim düzeldi. Bir kaç dediğim 10 falan. Bu hatayı modlardan dolayı mı alıyorum sizce ?
Modlardan alsaydın öyle bir şey yazacağını sanmıyorum. Ancak moda göre değişiklik olabilir tabi. Modlarda çıkan hatalar genelde uzun bir yazı şeklinde oluyor.

Geri
Yukarı