Minecraft modlu server kurmak

ALP2004

Decapat
Herkese merhaba modlu Minecraft benim için gerçekten çok eğlenceli bfchickengamers, köfteist köfte gibi kişilerin videolarini defalarrca izlemişimdir gerek teknik modlar gerek sistemler Minecraft'ı onlardan öğrendim.

Oyunun tekrardan "hype" lanmasıyla birlikte tekrar oynamak istiyorum fakat arkadaşlarımla daha önceden hiç sunucu kurmadık. Ücretsiz yollardan bunu nasıl yaparım öğrenmek istiyorum, bilenler varsa ve yazarsa çok sevinirim.

Herkese iyi günler...

Bilgisayarınızdaki Minecraft oyunununun orijinal olduğunu umaraktan; Aternos adlı siteden kendi eklediğiniz modlar ile ya da mod eklemeden size ücretsiz sunucu açma olanağı tanımaktadır. Fakat sunucuda lag yaşanması artabilir. İsterseniz deneyebilirsiniz.

Herkese merhaba modlu Minecraft benim için gerçekten çok eğlenceli bfchickengamers, köfteist köfte gibi kişilerin videolarini defalarrca izlemişimdir gerek teknik modlar gerek sistemler Minecraft'ı onlardan öğrendim.

Oyunun tekrardan "hype" lanmasıyla birlikte tekrar oynamak istiyorum fakat arkadaşlarımla daha önceden hiç sunucu kurmadık. Ücretsiz yollardan bunu nasıl yaparım öğrenmek istiyorum, bilenler varsa ve yazarsa çok sevinirim.

Herkese iyi günler...
Bi' aralar benim de conconcraft serverim vardı. Ücretsiz hiç bi' şekilde zevk alamazsın. Plugin ekleyemezsin ve aşırı lag olur. Önerim 8 slotluk serverler vs. var. 15 20 TL'ye alabilirsin. Ben zamanında Nitrado'dan almıştım. Gayette kaliteliydi. Şimdi ne haldedir bilmem bu aralar çok batihost'u duyuyorum. Bunları araştıracaksın. Ne oynamak istersen onun plugin paketlerini, veya kendin tek tek modları kuracaksın. Eğer özelleştirmek istersen plugin ayarlarından özelleştirebilirsin.

Geri
Yukarı