Minecraft modlu server nasıl açılır?

BeratKzmz

Hectopat
Efenim daha önceden ben bu işi yapmaya çalıştım server açtım fakat 12000ms çıkıyor ve server kapanıyordu sürekli. Arkadaşlarla böyle bir anda heveslenip açmaya çalışsak da sonuç hep hüsran oldu. Şimdi bir daha aklımıza geldi fakat bu sefer sizden yardım alarak yapmayı düşünüyorum. Bildiğiniz güzelce anlatan bir video var mı? Ya da bu işi bilen birisi güzelce anlatabilir mi? Serverin korsan odaklı olmasına gerek yok orijinal Minecraft'ım var tek isteğim virüssüz ve ücretsiz olmasıdır, şimdiden teşekkür ederim.

Efenim daha önceden ben bu işi yapmaya çalıştım server açtım fakat 12000ms çıkıyor ve server kapanıyordu sürekli. Arkadaşlarla böyle bir anda heveslenip açmaya çalışsak da sonuç hep hüsran oldu. Şimdi bir daha aklımıza geldi fakat bu sefer sizden yardım alarak yapmayı düşünüyorum. Bildiğiniz güzelce anlatan bir video var mı? Ya da bu işi bilen birisi güzelce anlatabilir mi? Serverin korsan odaklı olmasına gerek yok orijinal Minecraft'ım var tek isteğim virüssüz ve ücretsiz olmasıdır, şimdiden teşekkür ederim.

Technic Launcher ve Aternos iş birliği ile yapabilirsiniz hexxit oynamıştık arkadaşlarla ilk 10-15 dk ping oluyor fakat sonra geçiyor. Oda server yeni açıldığındandır büyük ihtimalle.

Pinginizin olmasının sebebi serveri açan kişinin internetinin kötü olması, serveri açan kişinin uploadının en az 6 falan olması gerek.

Aternos yada serverpro gibi sitelerden sunucu kurup, mod kısmına internetten indirdiğiniz modu yüklemeniz yetiyor. Ancak kendi bilgisayarınız üzerinden açacaksanız, o zaman işler biraz daha değişiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu videodan öğrenebilirsiniz.

Hocam ücretsiz bir şekilde düzgün bir server açmak maalesef pek mümkün değil. Aternos'u deneyebilirsiniz fakat server'i her açışınızda 2-3 saat bekletiyor.

Pinginizin olmasının sebebi serveri açan kişinin internetinin kötü olması, serveri açan kişinin uploadının en az 6 falan olması gerek.

Serveri ben açıyorum 14 uploadım var.
Aternos'ya da serverpro gibi sitelerden sunucu kurup, mod kısmına internetten indirdiğiniz modu yüklemeniz yetiyor. Ancak kendi bilgisayarınız üzerinden açacaksanız, o zaman işler biraz daha değişiyor.

Deneyeceğim teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı