Minecraft modlu sunucuda "ınternal exception: Java" hatası

• Konuyu başlatan meun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 550

meun

Centipat
Daha fazla  
1.20.2 de arkadaşımla modlu sunucu oynamak istemiştik ama arkadaşım sunucuya girmeyi denerken bu hatayı verdi "ınternal exception: Java. Lang. Nullpointerexception: Cannot invoke "net. Minecraft. Client. Player. Localplayer. M_20148_0" because "MC. F_91074_" is nulll" bunun çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucunun alt yapısını nereye kurdunuz ? Hangi java sürümünde kurdunuz ? Modlara uygun bir alt yapıda kurdunuz mu ?

Sunucunun alt yapısını nereye kurdunuz ? Hangi java sürümünde kurdunuz ? Modlara uygun bir alt yapıda kurdunuz mu ?
aternos ta forge 1.20.1 (47.2.0) ye kurduk ama bunu anlamadım Modlara uygun bir alt yapıda kurdunuz mu ? gereklilikse onları kurdum

aternos ta forge 1.20.1 (47.2.0) ye kurduk ama bunu anlamadım Modlara uygun bir alt yapıda kurdunuz mu ? gereklilikse onları kurdum
üzgünüm aternos hakkında bilgim yok size tavsiyem bir sunucu açacaksınız sanal sunucu (vds) almanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…