Minecraft Mojang çok oyunculu oynamak para gerektiriyor mu?

İşletim sistemi
Windows 10

Mburak014

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft Java sürümün almayı düşünüyorum fakat Hypixel ve bunun gibi çok oyunculu sunuculara girmek paralı olmuş diye duydum yani bu tür sunuculara katılmak için Minecraft realms satın almak gerekiyormuş. Ben Minecraft realms sadece arkadaşlarla birlikte oynamak için gerekiyor diye biliyordum. Sonuç olarak Minecraft Java sürümünü çok oyunculu(sunucular) oynamak para istiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı sunucular orjinal Minecraft hesabı istiyor. Biz bu hesaplara genellikle "Premium" diyoruz. Fakat bazı sunucular korsan launcher'lardan da girilebilir şekilde tasarlanmış. Mesela örnek vermek gerekirse Hypixel sunucusuna premium hesabınız olmadan giremezsiniz fakat Betacraft sunucusuna korsan launcher'dan girebilirsiniz. Orjinal Premium hesap ise 23 Euro sanırım.

Merhaba, Minecraft Java sürümün almayı düşünüyorum fakat Hypixel ve bunun gibi çok oyunculu sunuculara girmek paralı olmuş diye duydum yani bu tür sunuculara katılmak için Minecraft realms satın almak gerekiyormuş. Ben Minecraft realms sadece arkadaşlarla birlikte oynamak için gerekiyor diye biliyordum. Sonuç olarak Minecraft Java sürümünü çok oyunculu(sunucular) oynamak para istiyor mu?
Minecraft zaten paralı bir oyun. 🙂

Hayır sunucularda oynamak herhangi bir para istemez, Minecraft Java Premium hesaba sahip olursanız istediğiniz sunucuya özgür bir şekilde girebilirsiniz. Premium hesabınız yoksa Launcher'lar aracılığıyla non-Premium serverlara giriş sağlayabilirsiniz fakat hile fazla oluyor ve toxic kitle çok fazla. O yüzden Premium satın almanızı öneririm.

Geri
Yukarı