Minecraft multiplayer sorunu

TekOneGetir

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Arkadaşlarımla Minecraft oynamak istiyorum. Minecraft'ın 1.12.2 sürmünü kullanıyoruz çünkü istediğimiz modlar bu sürümde epey bir stabil çalışıyor. Minecraft server dosyasını indirdim ve bir sunucu oluşturdum. Sunucuyu ayarladım mesela Online modu değiştirdim false yaptım ve server ıp ayarını IPv4 adresim yaptım. Hamhachi ile bağlandık. Ama arkadaşlarım servera bağlanmaya çalışınca “ınternal exception: Java. IO. İoexception” hatasını alıyor. Ne yapmam gerek. Bu beni çıldırtıyor haftalardır uğraşıyorum ama olmuyor lütfen el atın her şeyi denedim ama yok. Güvenlik duvarı Java ayarlarından sandbox falan ama olmuyor.

Dosya Ekleri

• 637421444160810437.jpeg
    637421444160810437.jpeg
    3,8 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır direkt Minecraft server dosyası.

Nasıl yapılır değinir misin dostum lütfen.

Aternos | Minecraft Sunucuları. Ücretsiz. Sınırsız. Siteye kayıt ol seni yönlendirir zaten oradan sunucunu açabilirsin site içinde serverına ait bir panel oluyor oradan istediğin gibi ayarlayabilirsin sürümü falan yine site içinden server dosyaların da oluyor oradan da ayarlayabilirsin eğer Premium hesap olmadan oynuyorsan Online mode false yapman lazım gibi bir şey hatırlıyorum onu ayrı bir araştırman lazım.

Aternos | Minecraft Sunucuları. Ücretsiz. Sınırsız. siteye kayıt ol seni yönlendirir zaten oradan sunucunu açabilirsin site içinde serverına ait bir panel oluyor oradan istediğin gibi ayarlayabilirsin sürümü falan yine site içinden server dosyaların da oluyor oradan da ayarlayabilirsin eğer Premium hesap olmadan oynuyorsan Online mode false yapman lazım gibi bir şey hatırlıyorum onu ayrı bir araştırman lazım.

Tamamdır hocam sağ olun girdim siteye sanırım bu site işimi görecek.
Hocam Hamachi'de ki server açık mı? Yani serverin başında yeşil renk yanan bir nokta var mı? Yoksa önce Hamachi serverini aktif etmeniz gerekiyor. Bugün bende aynı durumu yaşadım.

Açık hocam açık ama yine olmadı :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı