Minecraft nasıl modlu oynanır?

BayDonut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım ile modlu Minecraft oynayacağım ama nasıl mod kurup oynayacağımı bilmiyorum nasıl kuracağız?

Arkadaşlarım ile modlu Minecraft oynayacağım ama nasıl mod kurup oynayacağımı bilmiyorum nasıl kuracağız?

forge/fabric kurabilirsiniz ama size hemen küçük öneri yapayım.
Forge çok ağır çalışıyor optimizasyon sisteminiz kötü ise bir tık sıkıntılı olabilir kurduğunuz modlara göre.
Fabric hafiftir ve Forge modları onda çalışmıyor, optimizasyon modları kurarsanız fabrice güzel olur sodium, iris gibi, bir de modlar çok az Forge'ye göre.

Forge modları başarılı bir şekilde Fabric'e geçirebilmek için bir program gerekiyor çıkar bence yakında.
Modları sürüme göre indirdiginden emin ol.
Forge sürümüne de dikkat et.

Forge modları başarılı bir şekilde Fabric'e geçirebilmek için bir program gerekiyor çıkar bence yakında.
Modları sürüme göre indirdiginden emin ol.
Forge sürümüne de dikkat et.

İkisini de aynı şekilde kuruyorsunuz sitesinden indirerek orijinal Launcher kullanıyorsanız başka Launcher'lerde içinde gelebiliyor ama.

O nasıl oluyor ya? Adını verebilir misiniz?
Yok hocam daha geliştirildiğini ve çıkacağını düşünüyorum bir mesaj görmüştüm Fabric'in yaraticilarindan yani kısaca demek istediğim yakında Fabric modları Forge Modlarına (veya tam tersi) çeviren bir program çıkabilir. Şu an yok.

Bilmem moda göre değişiyor Hamachi ile server açıyorum ama modlar yok.
Konuyu biraz eksik yazmışım istediğimiz modu kurup oynamak istiyoruz Aternos'ta bazi modlar yok bildiğiniz gibi.

Hocam Hamachi ile sunucu açmazsınız o sadece başkalarının LAN sunuculara bağlanmasını sağlar modlu sunucu Jar'ı bulmalısınız Forge vb.

Yeni konular

Geri
Yukarı