Minecraft nasıl satın alınır?

cuanerç

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam Minecraft'ı hep Google'dan legal olmayan yollarla yükleyip oynadım. Minecraft'ta sunucular vb. seylere girerek oynamak istiyorum. Aslında sorum su Minecraft almak istiyor olsam aylık ücret mi, abonelik mi, yoksa Steam'de olduğu gibi tek seferlik ücretle mi alacağım? umarım anlatabilmisimdir ben sahsen yazarken anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam Minecraft'ı hep Google'dan legal olmayan yollarla yükleyip oynadım. Minecraft'ta sunucular vb. seylere girerek oynamak istiyorum. Aslında sorum su Minecraft almak istiyor olsam aylık ücret mi, abonelik mi, yoksa Steam'de olduğu gibi tek seferlik ücretle mi alacağım? Umarım anlatabilmisimdir ben sahsen yazarken anlamadım.

Tek seferlik alıyorsun.

Bir kere alıyorsun. Hesabı kaybetmediğin sürece ömür boyu kullanıyorsun. Aldıktan sonra orijinal Launcher'ı kullanmanız lazım tabii. TLauncher gibi şeylere hesaplarınızı girerseniz o hesapların ömrü fazla uzun olmaz. Satın almak isterseniz Resmi sitenin linkini bırakıyorum. Resmi site

Herkese selam Minecraft'ı hep Google'dan legal olmayan yollarla yükleyip oynadım. Minecraft'ta sunucular vb. seylere girerek oynamak istiyorum. Aslında sorum su Minecraft almak istiyor olsam aylık ücret mi, abonelik mi, yoksa Steam'de olduğu gibi tek seferlik ücretle mi alacağım? umarım anlatabilmisimdir ben sahsen yazarken anlamadım.
1 kere satın almak yeterli. Minecraft'ın orijinal sitesinden alın. Fiyattan dolayı almak istemezseniz hiç almayın daha iyi. Ucuza satan siteler çalıntı premium hesaplar satıyorlar ve bu hesaplar eninde sonunda sizden geri alınırlar. Belki bir kaç gün, belki bir kaç ay; hesap gider. Minecraft'ın orijinal sitesinden alın, istediğiniz gibi isminizi, karakterinizi, şifrenizi ve E-Postanızı değiştirin; ömür boyu sizin olsun.

DurmaPlay'de daha ucuz oradan alabilirsin:

Yeni konular

Geri
Yukarı