Minecraft neden dışlanıyor?

Neden Premium Minecraft deniyor? Neden orijinal Minecraft denmiyor?

Oyunu crackli indirebiliyorsun yasak falan da değil crackli indirebiliyorsun zamanında notch size sunmuştu ama şöyle bir eksiği vardı crackli indirirsen Premium'un olmuyordu düz nickini yazıyordun Orijinal'da pre var aralarında fark ne skin, pelerin falan bunlar için alınır mı bilmiyorum ben şahsen crack kullanıyorum ve yasak da değil.

Minecraftı küçük yaşlı çocukların oynadığını söylerek aşağılamak doğru bir şey değil. Zaten bu oyun 200 milyondan fazla dünya çapında kopya sattığı biliniyor. Üstüne üstlük de oyunu cracklayıp ücretsiz ancak korsan şekilde oynanılabilir hale getirdiler. Minecraftın çıkış tarihi 2009 büyük ihtimalle 2000 liler oynadı. Ve üzerinden 11 yıl geçti 2000 de doğan kişilerin kardeşleri oldu. Ancak hala yeni bilgisayar almayan çok fazla aile var. Çocukları bilgisayara veya telefona geçtiğinde oynanılabilecek sistem gereksinimi gerektirmeyen yapılar oluşturulabilecek oyun olduğu için Minecraftı seçtiler çok fazla minigames gibi şeyler oluştu çocukların ilgisi bunlara yöneldi bundan 10 yıl sonra ya yine aynı şey olur yada Minecraft oynanmaz biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı