Minecraft.net'ten oyunu aldığım halde gelmedi

denocan09

Centipat
Daha fazla  
1 haftadır Minecraft resmi sitesinden Java Edition almaya çalışıyorum. Başıma gelenleri paylaşmak istedim, belki bir öneriniz olur diye umuyorum. Önce Garanti Bankası'na ait sanal kartlarla ( Visa ve Mastercard ) ve ayrıca
ininal kart ile almayı denedim. Hepsine sipariş hatası verdi. Farklı browser kullandım ( Chrome, Opera ), yine aynı şekilde sipariş hatası verdi. Bankaya sorduk, bankaya yansıyan herhangi bir çekim yapılmadığı bilgisini verdiler. Daha sonra iOS telefondan ( Safari'den ) annemin kredi kartı ile denedik. Sipariş hatası verdi ancak diğer yandan annemin kartından çekim yapılmış, açık provizyonda bekliyor. Yani ödemeyi aldılar ama oyunu göndermediler. Support'a mail attık.

Ödemenin neden tahsil edilmediğini bankanıza sorun diye cevap yazmışlar. Garanti ile konuştuk, Garanti cephesinde problem yok, ödeme onayı verilmiş gözüküyor. Mojang bu ödemeyi tahsil ettiği halde neden görmüyor olabilir? Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı? Bu arada tekrar almaya çalıştığımda bekleyen bir siparişiniz var, tekrar alım yapamazsınız uyarısı çıktı.

Dosya Ekleri

• 2C4CF2B6-F420-4212-97FF-DD5D6C92E89A.jpeg
    2C4CF2B6-F420-4212-97FF-DD5D6C92E89A.jpeg
    146,5 KB · Görüntüleme: 101
Tekrar alımı çoklu alma diye engelliyor, hiçbir problem yok gibi. Yurt dışı alışverişi olduğu için güvenlik prosedürleridir bekleyin işlemler sonuçlanana kadar.

Tekrar alımı çoklu alma diye engelliyor, hiçbir problem yok gibi. Yurt dışı alışverişi olduğu için güvenlik prosedürleridir bekleyin işlemler sonuçlanana kadar.

Önceden durum kısmında (proccesing) yani (işleniyor) yazıyordu şimdi bilinmiyor yazıyor.
Referans ile mail atmanı önermek isterim. Dekont at hatta.

Tamam uygularım 👍🏻

Ama sayfayı her yenilediğimde yeni bir referans kodu geliyor.

Durum diye bir kısım vardı, sabah proccesing yani işleniyor yazıyordu. Şimdi ise unknown (bilinmiyor) yazıyor. Bende bir şüpheye düştüm. Gelişme olunca da size mail atarız demişlerdi, atmadılarda. Ne olacak bilmiyorum.
Canlı destek tarzı bir şey varsa iş görür gibi.

O kadar kötü bir sistemleri varki anlatamam. Canlı destek yok ayrıca.

Son düzenleme:
Durum diye bir kısım vardı, sabah proccesing yani işleniyor yazıyordu. Şimdi ise unknown (bilinmiyor) yazıyor. Bende bir şüpheye düştüm. Gelişme olunca da size mail atarız demişlerdi, atmadılarda. Ne olacak bilmiyorum.

O kadar kötü bir sistemleri varki anlatamam. Canlı destek yok ayrıca.

Sistemleri kötü değil. Alan çoğu kişi bir sıkıntı yaşamıyor. Arada bazenleri çürük elmalar oluyor ama.

Geri
Yukarı