Minecraft Optifine 1.8 ve 1.8.1'de A Java Exception has occureed hatası

Daha fazla  
Arkadaşlar minecraft'a giriyorum. Optifine yüklüyorum 1.8 ve 1.8.1 sürümleri hariç bütün sürümler çalışıyor. Optifine olmadan 1.8 ile 1.8.1 çalışıyor ama çok fazla kasma oluyor. Ekran kartı güncelledim java güncelledim herşeyi yaptım. Bir tek windows update yapmadım. Yardı lütfen hata bu:

Hata bu:

ss.jpg

s.jpg

Biraz çözmeye çalışınca bu:

a.jpg

aa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
32 Bit işletim sistemi kullanman başta hata zaten. Sen dedikten sonra 8.1 64 Bit sistemine oyunu indirdim, kurdum ve dediğin modu da yükleyip sorunsuz çalıştırdım. 8.1 64 Bit'e geç. Oyunlar artık 32 Bit desteği sunmuyor.

32 Bit işletim sistemi kullanman başta hata zaten. Sen dedikten sonra 8.1 64 Bit sistemine oyunu indirdim, kurdum ve dediğin modu da yükleyip sorunsuz çalıştırdım. 8.1 64 Bit'e geç. Oyunlar artık 32 Bit desteği sunmuyor.

Abi her zaman bana 32 bit sistem kuruyorlar. Bu hafta sonu bilgisayara yeni bir işletim sistemi yükleyeceğim. Ama sorunun çözümü yok mu eskiden açılıyordu.

Windows 7 64 bit Türkçe link atar mısınız?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı