Çözüldü Minecraft OptiFine ile 0 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

l3thus

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ana Laptop (HP Victus 16 d1035nt):

GPU 1: RTX 3060 100w
GPU 2: Intel Iris xe
CPU: Intel i7 12700h
RAM: Samsung 8x2 16gb 4800mhz DDR5 Ram
SSD: 1tb Samsung SSD (6.5GB yazma-4.5GB okuma)

Yedek Laptop:
CPU: Intel Pentium n3530
GPU: Intel HD Graphics
RAM: 4x1 4gb 1333mhz DDR3 RAM
HDD: Western Digital 320GB HDD
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba,
Benim bilgisayarım eski bir laptop belirtmek istiyorum. Minecraft'ta en fazla 30 FPS'yi görüyorum, OptiFine açmak istiyorum bu sefer de ana menüde akıcı ama oyuna girince sabit 0-1 FPS civarı, ayda bir iki kere düzeliyor nedeni nedir sizce?

Herkese merhaba,
Benim bilgisayarım eski bir laptop belirtmek istiyorum. Minecraft'ta en fazla 30 FPS'yi görüyorum, OptiFine açmak istiyorum bu sefer de ana menüde akıcı ama oyuna girince sabit 0-1 FPS civarı, ayda bir iki kere düzeliyor nedeni nedir sizce?

Sistemi vahiy ile öğreniyoruz herhalde.

Herkese merhaba,

Video ayarlarından performans kısmında kare hızını dengeleme ayarı var onu kapatın düzelir bende de aynı olmuştu.

Önceki bilgisayarınızda yaptığınız performans artışı olan ayarları şu anki bilgisayarınızda yaptınız mı?

Tek bilgisayarım oldu yanlış anladınız galiba 😅

Video ayarlarından performans kısmında kare hızını dengeleme ayarı var onu kapatın düzelir bende de aynı olmuştu.

Tam nereden?

Sistem yanlış hatırlamıyorsam Pentium N3540, Intel HD Graphics, 4 GB RAM.

Geri
Yukarı