Minecraft OptiFine kurulmuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kingo199

Hectopat
Minecraft'ı tlauncher üzerinden sorunsuz oynuyordum fakat 1.14.4'ten sonra gelen sürümlerde OptiFine'ı kuramıyorum ve böyle bir hata alıyorum. Kendim optifine.net'ten kurdum fakat oradan kurunca skinim gözükmüyor ve oyun yamuluyor. Mesela çalışma masasını açınca oyundaki tablo fotoğrafları beliriyor.

Minecraft'ı tlauncher üzerinden sorunsuz oynuyordum fakat 1.14.4'ten sonra gelen sürümlerde OptiFine'ı kuramıyorum ve böyle bir hata alıyorum kendim optifine.net'ten kurdum fakat oradan kurunca skinim gözükmüyor ve oyun yamuluyor mesela çalışma masasını açınca oyundaki tablo fotoğrafları beliriyor.

Bu da hatanın ekran görüntüsü

Dosya Ekleri

• HATAEKRANGÖRÜNTÜSÜ.png
    HATAEKRANGÖRÜNTÜSÜ.png
    712,4 KB · Görüntüleme: 378
Son düzenleme:

Hayır aynılar. Sadece isimleri değişik. Ve titan Launcher'i geliştiren kişi aynı zamanda Team Extreme Launcher'i yapan kişi.
+Olarak titan Launcher'de yeni sürümler var ve daha fazla FPS alabilirsiniz. Çok az hata veriyor hatta hiç karşılaşmadım.

@kingo199 Optifine sitesi üzerinden dosyayı Java dosyası olarak indir, Javayı kaldır tekrar en son sürüm olarak yükle. Launcher değiştir bunlar yapabileceğin çözümler. Skin muhabbetine gelirsek, orjinal hesabın yoksa kafana göre skin değiştiremezsin ancak mcskinsearch gibi sitelerden bulup o nickname ile oynarsan o skin ile oynarsın.

@kingo199 OptiFine sitesi üzerinden dosyayı Java dosyası olarak indir, Java'yı kaldır tekrar en son sürüm olarak yükle. Launcher değiştir bunlar yapabileceğin çözümler. Skin muhabbetine gelirsek, orijinal hesabın yoksa kafana göre skin değiştiremezsin ancak mcskinsearch gibi sitelerden bulup o nickname ile oynarsan o skin ile oynarsın.

Aynen. Fakat değiştirebilir bedavaya fakat kimse görmez.(Survival hariç)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı