Minecraft Orta Çağ için Mod Önerisi

EmreChan

Decapat
Arkadaşlarla modlu survival yapacağız. Bildiğiniz iyi orta çağ modları varsa atmanızı rica ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bu kadar eski sürüm oynuyorsunuz. Twitch Launcher'da 1.14 mod paketleri çıktı. Bir bakın derim. Ben şu an all the mods 4 oynuyorum siz tnp limitless gibi paketlerede bakabilirsiniz. İlla orta çağ diyorsanız Medieval Mobs gibi modlara bakabilirsiniz.

Oyuna 1.9 sürümü çıktığı zaman başladım.Bence eski sürümler daha karlı ve görsellik bakımından daha hoş.Mızrak ekleyen modlar çok iyi mekanikler ekliyor oyuna tavsiyemdir.

Ancient Warfare mod 1.12.2 için oynanabiliyor 1.15 gibi sürümleri bilmiyorum. Oyuna yeni NPC'ler, silahlar, mancınıklar ve kaleler ekliyor. Bunların dışında saymakla bitmeyen şeyler ekliyor mesela bazı üretimler için araştırma felan yapman gerekiyor ve kendi adına işçiler de çıkartabiliyorsun. Bir dene derim.

Ancient Warfare mod 1.12.2 için oynanabiliyor 1.15 gibi sürümleri bilmiyorum. Oyuna yeni NPC'ler, silahlar, mancınıklar ve kaleler ekliyor. Bunların dışında saymakla bitmeyen şeyler ekliyor mesela bazı üretimler için araştırma felan yapman gerekiyor ve kendi adına işçiler de çıkartabiliyorsun. Bir dene derim.
O modu biliyorum ancak serverıma adapte etmeye çalışırken (Minecraft'ın kendi serverını çalıştırıyorum. .jar versiyonunu.) crash veriyor server. Benim mod paketim kendi Minecraft'ımda çalışırken serverda crash veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı