Minecraft oynuyor musunuz?

Evet oynuyorum. Hikaye modunda evimi geliştiriyorum.

O paraya Minecraft'ın kendisini satın alabilirsin.
Evet zaten bildiğim kadarıyla ücretli mod yapmak yasak ama birçok yerde yapılıyor bende hepsini bedava buldum çatır çatır indirdim vicdanım hiç sızlamıyor çünkü onların yaptığı da yasal değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bununla başladım.

Minecraft'ı oynanabilir yapan şey küplerden oluşmasıdır. Örneğin gmod diye bir oyun var, onda da bir şeyler yapabiliyorsunuz ama oynaması o kadar zor ki. Ama Minecraft'ta sağ ve sol tıka basarak küpleri kolayca yerleştirebilir ve kırabilirsiniz. 2014'ten beri oynarım. Bazı kişiler grafiğini beğenmiyor olabilirler fakat oyunun grafiğini de isterseniz geliştirebiliyorsunuz.

Minecraft'ın gerçek potansiyeli veledler yüzünden hala keşfedilemedi. Minecraft geliştirilmeye çok açık bir oyun, alın size bir örnek:

9 yıldır oynuyorum ve beni sıkmıyor Hypixel ve benzeri sunucularda genelde velet olmuyor ve özellikle yabancı sunuculara girerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…