Minecraft oyun arkadaşı arıyorum

The10thDoctor

Hectopat
Yer
TARDIS
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 NH.QFLEY.004
Intel Core I5-12500H
Kingston DDR4 3200 MHz 16 GB RAM
RTX 3050Ti
Samsung 512 GB M.2 SSD
Meslek
Time Lord
Beraber oynayabileceğimiz bir ekip kurmak istiyorum. Herkes kendi bölgelerinde gelişecek ve bir birimizle ticaret içince olacağız ama End'e gitmek ve Nether'a gidince hep beraber gitmek zorundayız yani o kısımda ekip gibi olacağız Nether'dan veya End'den her döndüğümüzde mallar eşit olarak paylaşılacak. Pluginsiz sade 1.8.9 hayatta kalma olacak. Discord'dan birbirimizi arkadaş olarak ekleriz oyun dışı zamanlarda orada konuşuruz oyunda ise oyunun kendi chat bölümünde yazarız isteyen ses açabilir tabii ki ama zorunlu değil.
Katılmak isteyen yazabilir. 🙂

Beraber oynayabileceğimiz bir ekip kurmak istiyorum. Herkes kendi bölgelerinde gelişecek ve bir birimizle ticaret içince olacağız ama End'e gitmek ve Nether'a gidince hep beraber gitmek zorundayız yani o kısımda ekip gibi olacağız Nether'dan veya End'den her döndüğümüzde mallar eşit olarak paylaşılacak. Pluginsiz sade 1.8.9 hayatta kalma olacak. Discord'dan birbirimizi arkadaş olarak ekleriz oyun dışı zamanlarda orada konuşuruz oyunda ise oyunun kendi chat bölümünde yazarız isteyen ses açabilir tabii ki ama zorunlu değil.
Katılmak isteyen yazabilir. 🙂

Bende katılabilirim.

Hocam benim öğlen girme ihtimalim haftada 1 gün diğer günler sadece akşam gelebilirim.
Yok ben akşam da girebilirim sıkıntı yok ama ben de bazı günler giremem yani ama genelde aktif olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı