Minecraft Oyun Arkadasi

145773

Hectopat
Makaleler
2
Evet, garip gelebilir ama cidden faction olarak olgun insanlarla oynamak iyi oluyor. Zaten factionlar biraz zordur. Oynamak isteyen varsa alta bir post girmesi yeterlidir iletisim bilgileriyle. Cidden cok guzel oluyor boyle grup olarak oynayinca :D

Yaşım 17. 3 yıl önce deli gibi Faction server oynardım. P4 set yapıp klan savaşına girmek kadar güzel bir şey yoktu. Fakat şuan her server başlangıç olarak P10 veriyor. Zaten herkes hilenin kralı olmuş. Yok o gelmiş yok bu gelmiş cıvkı çıkmış ya.

Yaşım 17. 3 yıl önce deli gibi Faction server oynardım. P4 set yapıp klan savaşına girmek kadar güzel bir şey yoktu. Fakat şuan her server başlangıç olarak P10 veriyor. Zaten herkes hilenin kralı olmuş. Yok o gelmiş yok bu gelmiş cıvkı çıkmış ya.
Hocam siz iletisim bilginizi, Steam vs, veriniz. Ben grup kuruyorum :D
Premiumlu serverlar iyi oluyor :p

@145773 Şahsen oyun arkadaşı olarak değil de önceden arkadaşıyla oynamış biri olarak şunu söyleyeyim. Geçen sene FTB Inventions bitirdim arkadaşımla. Şahsen şu an boşa zaman kaybı olarak görüyorum. Böyle şeylere fazla kafa yorma. İnsanı yoruyor. Varsa sevdiğin tür dizi(Türk dizisi değil!) filan izle. Burada amacım seni oyundan soğutmak değil. Yaşıtın olarak daha faydalı işlerle vakit öldürmeni öneriyorum.

@145773 Şahsen oyun arkadaşı olarak değil de önceden arkadaşıyla oynamış biri olarak şunu söyleyeyim. Geçen sene FTB Inventions bitirdim arkadaşımla. Şahsen şu an boşa zaman kaybı olarak görüyorum. Böyle şeylere fazla kafa yorma. İnsanı yoruyor. Varsa sevdiğin tür dizi(Türk dizisi değil!) filan izle. Burada amacım seni oyundan soğutmak değil. Yaşıtın olarak daha faydalı işlerle vakit öldürmeni öneriyorum.
Hocam zaten House of Cards son sezondayim :D
Oylesine bir gireyim dedim de zaten konuyu acmamla oyuna girmem bir oldu. Faction serverlar falan full Pay to Win olmus zaten. Oynayamadim da :D

Muhtemelen bizim burada lisemi degismezsem Java kursuna gidecegim :p

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı