Minecraft PE crack yüzünden Microsoft hesabı çalınır mı?

Burak Reyiz23

Femtopat
Daha fazla  
ben eskiden 6 ay önceye kadar Minecraft'i crack oynayan biriydim şu an oyunu satın aldım. Telefon ve bilgisayar için satın aldım eskiden crack Minecraft'i telefondan oynarken Microsoft hesabımla giriş yaptım. Minecraft hesabı çalabilir mi ve nasıl erişimi kaldırabilirim? Hesap çalınabilir diye korkuyorum.

ben eskiden 6 ay önceye kadar Minecraft'i crack oynayan biriydim şu an oyunu satın aldım. Telefon ve bilgisayar için satın aldım eskiden crack Minecraft'i telefondan oynarken Microsoft hesabımla giriş yaptım. Minecraft hesabı çalabilir mi ve nasıl erişimi kaldırabilirim? Hesap çalınabilir diye korkuyorum.
Bişey olmaz.

İndirdiğin APK'ya bağlı. Ben de daha önce "soil RAM" hocamın admini olduğu siteden Minecraft APK'sına hesabımı girmiştim ve bir problem olmamıştı. Hatta değişik bir şekilde oyunu satın aldığımda crack oyundaki başarımlarım orijinal oyuna geçmişti. Birçok arkadaşım da kullanıyor ve bir problem yaşamadı.

Unutmayın, crack kullanmak her zaman risktir. Risk almak yerine oyunu satın alın.

1680015988328.png

Çalınacak bir şey yok kardeş niye korusun Microsoft.

Onu demiyorum. Ben crack Minecraft'ta Microsoft hesabım ile giriş yaptım.

İndirdiğin APK'ya bağlı. Ben de daha önce "soil RAM" hocamın admini olduğu siteden Minecraft APK'sına hesabımı girmiştim ve bir problem olmamıştı. Hatta değişik bir şekilde oyunu satın aldığımda crack oyundaki başarımlarım orijinal oyuna geçmişti. Birçok arkadaşım da kullanıyor ve bir problem yaşamadı.

unutmayın, crack kullanmak her zaman risktir. Risk almak yerine oyunu satın alın.

Eki Görüntüle 1717988

Peki diyelim ki APK virüslü ne yapmam gerek?

Onu demiyorum. Ben crack Minecraft'ta Microsoft hesabım ile giriş yaptım.

Peki diyelim ki APK virüslü ne yapmam gerek?

APK'yı silip hesaplarınızın şifresini değiştirin, iki adımlı doğrulamayı aktif edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı