Minecraft PE modlar düzgün çalışmıyor

Helvaci 14

Decapat
ben POCO X3 Pro cihazımdan Minecraft PE oynuyorum modlu olarak (yani oynamaya çalışıyorum).
Bu modları 1.17 sürümünden arayarak buldum ve bunları oynamak istiyorum.

IMG_20211205_093532.jpg

Cihazımda da 1.17. 0. 02 Minecraft sürümü yüklü olmasına rağmen aşağıdaki gibi çalışmayan modlar görüyorum.

Screenshot_2021-12-05-08-26-13-549_com.mojang.minecraftpe.jpg
Screenshot_2021-12-05-08-26-25-377_com.mojang.minecraftpe.jpg

Bunlar oyunun ana ekranındayken çalışan modlar olarak gözüküyor ama dünyaya bu modları ekleyince yukarıdaki gibi oluyorlar.
Modların bazı işlevleri çalışıyor sadece tüm işlevleri çalışmıyor.
Mesela thirst bar add-on'unun normalde oyunda su barını eklemesi gerekiyor ama işte oyunda olmuyor.
Fakat bu kaynak paketinin eklediği eşyalar oyunda bulunmakta.
Ben bunu anlamış değiilim ve nerede yanlış yaptığımı anlayamıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam paketlerdeki modlar çakışıyor veya sürüme uymuyor galiba.

Hocam sürümle uyumlu olması mecbur. Yani başka 1.17'nin ilk çıkan sürümü yok ki.
1.17 ile uyumlu olduğu için 1.17'nin ilk çıkan sürümünü indirdim o da 1.17. 0. 02 yani başka yok çünkü.

Modların çakışması konusunu bende düşündüm ama çakışacağını sanmıyorum çünkü hepsinin bütün özelliklerini incelemiştim :(

Hocam sürümle uyumlu olması mecbur. Yani başka 1.17'nin ilk çıkan sürümü yok ki.
1.17 ile uyumlu olduğu için 1.17'nin ilk çıkan sürümünü indirdim o da 1.17. 0. 02 yani başka yok çünkü.

Modların çakışması konusunu bende düşündüm ama çakışacağını sanmıyorum çünkü hepsinin bütün özelliklerini incelemiştim :(

İlk sürüm değil de son sürümü deneyebilir misiniz?

Bir de modların hepsi 1.17'nin aynı sürümlerinde değil mi? Eğer aynı değil ise modlar çakışır. Modları nereden indirdiniz?

Hepsini mcpedl.comdan indirdim ve hepsi 1.17 sürümünü destekliyor gözüküyor.

Bu arada denedim ama oyundayken modların ikonları aynı yukarıdaki gibi oluyor.
Birkaç özellik daha çalışmaya başladı. Sorun nerede hala anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben POCO X3 Pro cihazımdan Minecraft PE oynuyorum modlu olarak (yani oynamaya çalışıyorum).
Bu modları 1.17 sürümünden arayarak buldum ve bunları oynamak istiyorum.

Eki Görüntüle 1233756

Cihazımda da 1.17. 0. 02 Minecraft sürümü yüklü olmasına rağmen aşağıdaki gibi çalışmayan modlar görüyorum.

Eki Görüntüle 1233757Eki Görüntüle 1233758

Bunlar oyunun ana ekranındayken çalışan modlar olarak gözüküyor ama dünyaya bu modları ekleyince yukarıdaki gibi oluyorlar.
Modların bazı işlevleri çalışıyor sadece tüm işlevleri çalışmıyor.
Mesela thirst bar add-on'unun normalde oyunda su barını eklemesi gerekiyor ama işte oyunda olmuyor.
Fakat bu kaynak paketinin eklediği eşyalar oyunda bulunmakta.
Ben bunu anlamış değiilim ve nerede yanlış yaptığımı anlayamıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ediyor, iyi günler diliyorum :)

Moda göre denemeler kısmında bazı tuşları açman gerekiyor. Tatil oluşturucu özellikler vb. bunları açıyor musun?

Yeni konular

Geri
Yukarı