Minecraft PE Multiplayer for Minecraft Telefonu Yeniden Başlatma Hatası

yüznumara

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Minecraft PE 'yi arkadaşlarımızla oynamayı hepimiz istiyoruz. Oynamak için de aynı Wifi'e bağlanmamız gerektiğini sanıyoruz. Başka bir çözüm daha var. Ama maalesef bu uygulama bende çalışmıyor. Belki siz bu sorunu çözebilirsiniz. (Sorunu çözen arkadaş fena sevap kasar.) Multiplayer for Minecraft adındaki uygulamayla arkadaşlarımızla Android 'den minecraft oynayabiliyoruz. Fakat ben uygulamayı yükleyip açtığımda sıkıntı oluyor. Açtığım zaman uygulamaya girer girmez telefonu yeniden başlatıyor. Telefon açılınca 5 - 10 saniye sonra tekrar yeniden başlatıyor. Bu böyle devam ediyor. 5 - 6 kez' den sonra telefon kendini güvenli moda alınca anca uygulamayı silebildim, düzeldi. Bu uygulama acaba neden böyle yapıyor ve nasıl bu uygulamayı çalıştırabilirim ? Arkadaşımla yıllardır minecraftı telefondan beraber oynamak istiyoruz. Sonunda çözüm bulduk derken uygulama bende açılmamaya başladı. Play Store'daki yorumlara da baktım. Hiçkimse bu sorunu yaşamamış. Sadece ben de var. Çözen arkadaşa şimdiden teşekkürler. İyi günler...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı