Minecraft PE oynarken etkileşimde bulununca ekran titriyor

İşletim sistemi
Android

Polesy

Femtopat
Daha fazla  
Ben Minecraft PE oynuyorum, oynarken bir etkileşimde bulunduğumda (örneğin kafamı karakterimi hareket ettirdiğimde) chunklar yükleniyor ve yüklenirken, bir blok koyarken vb. eğer karakterin kafasını hareket ettirmeye çalışırsam ekran titriyor. Eskiden tabletimde oluyordu şimdi telefonumda da olmaya başladı. Telefonumun sistem gereksinimleri gayet yeterli ve diğer 3D oyunları oynarken bu sorun yok. Ayarları kıssam bile bir etkileşimde bulununca karakterin kafasını hareket ettirmeye çalışırsam bir anda kafası sağa sola titrmeye başlıyor oynatmıyor. Yaşayan varsa çözen varsa aydınlatsın hiçbir şey anlamadım. Her ayarı yapıyorum olmuyor.

(6 GB RAM, yaklaşık 90 FPS)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka biraz geç oldu ama yine de cevap vereyim. Bende de olmaya başlamıştı. Çözüm ayarlara giriyorsun ses ayarlarına giriyorsun. Ses ve titreşimden titreşime basiyorsun. Titresimi 0 a indiriyorsun sorun cozuluyor.

Kanka biraz geç oldu ama yine de cevap vereyim. Bende de olmaya başlamıştı. Çözüm ayarlara giriyorsun ses ayarlarına giriyorsun. Ses ve titreşimden titreşime basiyorsun. Titresimi 0 a indiriyorsun sorun cozuluyor.
Düzeltiyorum ses ve titreşim ayarlarinda titresim yogunluguna basiyorsun

Geri
Yukarı