Minecraft PE sürüm değiştirme

İşletim sistemi
Android

Fındık7518

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonum Redmi Note 9S ve şu anda Minecraft kastığı için eski sürümlere (1.15 veya 1.16 gibi) sürümlere düşürmek istiyorum. Bunu yapmanın tek yolu APK indirmek mi eğer öyleyse nereden virüssüz ve güvenli APK'sını indirebilirim? Telefonum MIUI 11 Play Store'de orijinal Minecraft'ım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar telefonum Redmi Note 9S ve şu anda Minecraft kastığı için eski sürümlere (1.15 veya 1.16 gibi) sürümlere düşürmek istiyorum. Bunu yapmanın tek yolu APK indirmek mi eğer öyleyse nereden virüssüz ve güvenli APK'sını indirebilirim? Telefonum MIUI 11 Play Store'de orijinal Minecraft'ım var.

Sanırım APK ile kurmanız gerek ve AndroidOyunClub kullanabilirsiniz ben oradan Minecraft'ı hep bedavaya oynadım ve telefonuma, tabletime hiç bir şey olmadı bugüne kadar.

Düşürmek istiyorum.

Minecraft Bedrock Edition, Java Edition'un aksine gelen güncellemelerde bir Launcher olmadığı için ve diğer sebeplerden dolayı orijinal sürümde her zaman en yeni versiyonu oynamak zorundasınız.

Bunu yapmanın tek yolu APK indirmek mi eğer öyleyse nereden virüssüz ve güvenli APK'sını indirebilirim?

Evet, andoridoyunclub veya mcpedl öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı