Çözüldü Minecraft PE sunucusuna Microsoft ayarı yüzünden girilemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Skylexr

Hectopat
Yer
Kastilya/Wotb
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS PRIME B450M-K II
AMD Ryzen™ 3 2200G
Radeon Vega 8 Graphics
16GB RAM
Xbox oturumunu açtım ama serverlere giremiyorum.

Screenshot_20210315-120401_Minecraft.jpg

Screenshot_20210315-120355_Minecraft.jpg

@Akif9748
@Affansen

Son düzenleme:
XBOX hesabınızın doğum gününü ayarlarken küçük yaş girdiyseniz ebeveyn izni istiyor. Ebeveyn iznini vermek için de ebeveyninizin e-postasıyla XBOX hesabınızı bağladığınız e-postayı eşleştirip aile bağlantısı oluşturmanız lazım. Bence direkt ebeveyninizin e-postasıyla XBOX hesabı açıp öyle giriş yapmayı deneyin. Ben böyle bir şekilde kolayca sorunu çözdüm.

Xbox hesabınızın doğum gününü ayarlarken küçük yaş girdiyseniz ebeveyn izni istiyor. Ebeveyn iznini vermek için de ebeveyninizin e-postasıyla Xbox hesabınızı bağladığınız e-postayı eşleştirip aile bağlantısı oluşturmanız lazım. Bence direkt ebeveyninizin e-postasıyla Xbox hesabı açıp öyle giriş yapmayı deneyin. Ben böyle bir şekilde kolayca sorunu çözdüm.

Yaşı küçük girmedim.

Yaşı küçük girmedim.
Yaşı kaç girdiniz?
Xbox'un sitesine gidip login yap.Ayarlardan güvenlik gizlilik bölümünden okuyarak ayarları yapabilirsiniz yada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yaşı kaç girdiniz?

Xbox'un sitesine gidip login yap.Ayarlardan güvenlik gizlilik bölümünden okuyarak ayarları yapabilirsiniz yada
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Dediğiniz gibi siteye girdim ama oturum açılmıyor düğmeye basıyorum hiç bişey olmuyor.
PC ile girmeyi deneyeceğim.
Screenshot_20210324-201123_Chrome.jpg

@esyal21
Oturum açıyorum ama ayarlara giremiyorum.
Microsoft hesabınızda oturum açın adresinde ayarlar var ama desteğe geri atıyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Abi bu hata bende de olmuştu ama ben düzelttim.😊

Çözüm: Hesap yaşını 18 veya daha üstün yapmak.🤗

İlk Resim ve Son resim bu:
D6C14E91-AD57-4768-9A64-123B6A4560AF.png
17265E83-F37F-44D8-BD29-FE178662493E.jpeg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı