Minecraft perspektif geçiş sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS Cerberus Fortus Gaming mouse kullanıyorum. Kontroller kısmından perspektif tuşunu 'X' yapınca bastığım anda geçiyor fakat tuşu faremin yanında yer alan 'button 5' veya 'button 4'e alınca tuşa bastığımda perspektife geçmiyor, sonrasında herhangi bir tuşa basmam gerekiyor geçmesi için. Bunun çözümü nedir?
Not: Farenin kendi makro yazılımı yok, sadece ışıklarını ayarlayabilmemiz için bir ufak yazılım var onu da daha demin yükledim. Sorunda değişme olmadı. Aynı fare tuşlarına zoom atayınca sorun olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS Cerberus fortus Gaming mouse kullanıyorum. Kontroller kısmından perspektif tuşunu 'X' yapınca bastığım anda geçiyor fakat tuşu faremin yanında yer alan 'button 5' veya 'button 4'e alınca tuşa bastığımda perspektife geçmiyor, sonrasında herhangi bir tuşa basmam gerekiyor geçmesi için. Bunun çözümü nedir?
Not: Farenin kendi makro yazılımı yok, sadece ışıklarını ayarlayabilmemiz için bir ufak yazılım var onu da daha demin yükledim. Sorunda değişme olmadı. Aynı fare tuşlarına zoom atayınca sorun olmuyor.

Mousein yanında ki numlockla çalışan tuşları mı kast ediyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
P_20200506_195701.jpg

Yandaki tuşlar hocam.

Geri
Yukarı