Minecraft plugin önerisi 1.16.5

Ayaz Tanis

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci R5 3600
Ekran Kartı Rtx 3060 ti
Plugin arıyorum 10-15 tane buldum ama bu yermiyor önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Server ne serveri? Yani Survival'mı, Creative'mi yoksa minigames serveri mi?

Normal Survival.

O zaman sandık kilitleme, merdivene oturma, ağaçları en alttan kesince hepsinin kesilmesi, veinminer tarzı madenlerden birini kırınca hepsinin kırılması ve mezar plugini ekleyebilirsiniz.

Normal Survival.

Kankam Aternos üzerinden güzel serverlar kuruyorum hağlen o kadarda yetenekli değilim ama gerçekten güzel serverlar yapıyorum daha önce yaptığım serverlar -> Survival, conconcraft, faction, Creative, skywars, bedwars gibi türlü türlü sunucular yaptım ama bunlar eskidendi artık skywars için bir sunucu yapamıyorum ya da bedwars çünkü Aternos bazı önemli pluginleri siliyor neyse bende bu aralar bir sunucu kurup smp işte arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama arkadaşlarım derslerine falan odaklandığı için çok bir fırsatım olmuyor.

Kankam Aternos üzerinden güzel serverlar kuruyorum hağlen o kadar da yetenekli değilim ama gerçekten güzel serverlar yapıyorum daha önce yaptığım serverlar -> Survival, conconcraft, faction, Creative, skywars, bedwars gibi türlü türlü sunucular yaptım ama bunlar eskidendi artık skywars için bir sunucu yapamıyorum ya da bedwars çünkü Aternos bazı önemli pluginleri siliyor neyse bende bu aralar bir sunucu kurup smp işte arkadaşlarımla oynamak istiyorum ama arkadaşlarım derslerine falan odaklandığı için çok bir fırsatım olmuyor.

Aternos bazı pluginleri neden siliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı