Minecraft premium alırsam Hypixel'e girebilir miyim?

Egemenbaba666

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar ben Minecraft'ın paralı sunuculara yani Hypixel'e cube crafta falan girmek için 10 TL'ye ucuz Premium alsam girebilir miyim, yani sınırsız mı? Çünkü ben sahte Premium hesaplarla giremiyorum. Oturum açılamadı sunucu bakım için kapalı diyor. 10 liraya Premium alıp girsem bu sorun çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar ben Minecraft'ın paralı sunuculara yani Hypixel'e cube crafta falan girmek için 10 TL'ye ucuz Premium alsam girebilir miyim, yani sınırsız mı? Çünkü ben sahte Premium hesaplarla giremiyorum. Oturum açılamadı sunucu bakım için kapalı diyor. 10 liraya Premium alıp girsem bu sorun çözülür mü?
Evet girebilirsiniz. Ama bu hesapların garantisi yok.

Aldığınız Minecraft Premium ile elbette Premium isteyen sunuculara girebilirsiniz. Bunlara örnek olarak Hypixel ve cubecraft denebilir.
Premium'u nereden alacaksınız? Size bir yer önerebilirim oradan kendime ve arkadaşıma almıştım çok uzun süredir hesaplar bizde duruyor (yaklaşık 2.5-3 yıldır).
Ürünü aldığım site: Uczpre - Minecraft Premium Satın Al - Ucuz Oyun - Ucuz GTA 5 - Ucuz Steam Random Key
Hesapların aynı zamanda 1 adet değişim hakkı bulunmakta değiştirmek için ise Facebook canlı desteğe yazıyorsunuz genellikle 10 saat içinde maksimum cevap yazılıyor.
Hesabı aldığınızda hesap direkt ekranınızda gözükür. Satın alımı yapınca yani ekranda hesabın bilgileri çıkıyor. O yüzden kesinlikle sayfayı kapatmayın ve ek olarak açılan sayfanın ekran görüntüsünü alınız bir değişim olduğunda belki lazım olabilir.

Ben uczpre.comdan elmas hesap aldım girebiliyorum.

Geri
Yukarı