Minecraft premium alırsam Hypixel'e girebilir miyim?

Egemenbaba666

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar ben Minecraft'ın paralı sunuculara yani Hypixel'e cube crafta falan girmek için 10 TL'ye ucuz Premium alsam girebilir miyim, yani sınırsız mı? Çünkü ben sahte Premium hesaplarla giremiyorum. Oturum açılamadı sunucu bakım için kapalı diyor. 10 liraya Premium alıp girsem bu sorun çözülür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar ben Minecraft'ın paralı sunuculara yani Hypixel'e cube crafta falan girmek için 10 TL'ye ucuz Premium alsam girebilir miyim, yani sınırsız mı? Çünkü ben sahte Premium hesaplarla giremiyorum. Oturum açılamadı sunucu bakım için kapalı diyor. 10 liraya Premium alıp girsem bu sorun çözülür mü?

Ben bir hesap almıştım zamanında 10 TL'ye uczpre.com'dan 6 ay sonra Realm açtım hesap patladı. Facebook'tan iletişime geçtim. 2. hesap verdiler.

Bende.

Hocam siz ne kadar önce aldınız ben bugün aldım ve kullanıyorum şifreyi de değiştirdim ama çalınır diye korkuyorum.
Yaklaşık 1 ay oluyor. Aldığım zaman şifreyi değiştirmeyin, çalınma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz diye uyarı verdiği için ben değiştirmedim. Zaten kendileri orijinal şifresini değiştirip öyle verdikleri için gerek de duymadım. Valla çalınmaz diyemem şimdi, daha önce başıma geldi. Şifreyi değiştirdikten 1 saat sonra hesap patlamıştı. Ama çalınmaya da bilir kesin bir şey demek zor.

Yaklaşık 1 ay oluyor. Aldığım zaman şifreyi değiştirmeyin, çalınma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz diye uyarı verdiği için ben değiştirmedim. Zaten kendileri orijinal şifresini değiştirip öyle verdikleri için gerek de duymadım. Vallahi çalınmaz diyemem şimdi, daha önce başıma geldi. Şifreyi değiştirdikten 1 saat sonra hesap patlamıştı. Ama çalınmaya dabilir kesin bir şey demek zor.

Bende 2 saat oldu korkmadım değil ama hadi hayırlısı.
Şifreyi değiştirseniz de hesap her an patlayabilir ben yaşadım.

Ben değiştireli 2 saat oluyor hala girebiliyorum inşallah patlamaz.

Bende 30TL ye hesap verebilirim.

Geri
Yukarı