Minecraft Premium almak için site önerisi

Bir ara bende oradan inanıp 10 liraya almıştım sonra hesabımı geri almışlardı parama yazık oldu.

Linkini verdiğim sitelede hep çalıntı hesaplar satılır. Oradan satın alıp kendi sitelerinde pazarlıyorlar. İsteyen alabilir onun tercihi tabii. Alacaksa da şifresini değiştirsin.
Ben orayı önermedim uczpre ye bakın derim ondan sonra konuşun. Ben aldığım gibi şifreyi değiştirmiştim hala kullanıyorum kusura bakmayın ama aldıktan sonra şifreyi değiştirmeyenlere de iyi oluyor az uyanık olsunlar.

kusura bakmayın ama aldıktan sonra şifreyi değiştirmeyenlere de iyi oluyor az uyanık olsunlar.
Bu onların suçu değil, bu hesapların herhangi bir şifre değişmeme, hesabın devre dışı kalmama garantisi yok. Şifreyi değiştirseniz dahi basit bir güvenlik sorusuyla dahi hesabı geri alabilirler. Orijinal minecraft.net sitesinden alınız.

Ben orayı önermedim uczpre ye bakın derim ondan sonra konuşun. Ben aldığım gibi şifreyi değiştirmiştim hala kullanıyorum kusura bakmayın ama aldıktan sonra şifreyi değiştirmeyenlere de iyi oluyor az uyanık olsunlar.

Uczpre Minecraft Premium hesaplarını kendisi üretmiyor. Plati.ru'dan satın alıp kendi sitelerinden pazarlıyor demişim orada.

Bu onların suçu değil, bu hesapların herhangi bir şifre değişmeme, hesabın devre dışı kalmama garantisi yok. Şifreyi değiştirseniz dahi basit bir güvenlik sorusuyla dahi hesabı geri alabilirler. Orijinal minecraft.net sitesinden alınız.
Ben aldım daha kimin nereden aldığı umurumda değil. Alın oradan 300 TL'ye, tamam? Mutluysanız şimdi ben gidiyorum. Boş boş konuşup, Kızgın, gülme emojileri istediğiniz kadar koyabilirsiniz.

Ben aldım daha kimin nereden aldığı umurumda değil alın oradan 300 TL'ye girsin size tamam? Mutluysanız şimdi ben gidiyorum. Boş boş konuşup, kızgın, gülme emojileri istediğiniz kadar koyabilirsiniz.

Tamam hocam yalan söylüyoruz biz uczpre en güvenilir site tamam (!).

Premium satın alacağım. Sitesinde 240-250TL civarı. O kadar vermek istemiyorum. E-postası vs değişen hesap alacağım. En güvenilir ve ucuz site hangisi?

Uczpre en iyisi ben1 yıl önce zümrüt Premium ve OptiFine cape almıştım hala duruyor eğer alternatif istiyorsan GameSatış'ta direkt T.C. korumalı alabilirsin.

Geri
Yukarı