Minecraft Premium en orijinalini nereden alınır?

Hocam forumda biraz araştırın zaten çıkacaktır diye düşünüyorum. Ayrıca bu işler şans işi, başka bir arkadaşıma da orayı önermiştim ama onunki 2-3 haftaya patlamıştı. Neyse ki biz şanslıymışız uzun süredir kullanıyoruz arkadaş ile :D
Eyvallah hocam özele çağırmak da yasak çağıramıyorum da.

Eyvallah hocam özele çağırmak da yasak çağıramıyorum da.
Hocam eğer ucuza getirmek istiyorsanız Twitch yayıncısı olan Adal var. Twitch Prime alıp aboneliğini Adal'a kullanırsan çekiliş ile %100 orijinal bir hesaba sahip olabiliyorsun. Baya reklam gibi oldu ama değil :D Ayrıca Twitch Prime ile film izleyebilir, oyunlar oynayabilirsiniz.

Hocam eğer ucuza getirmek istiyorsanız Twitch yayıncısı olan adal var. Twitch Prime alıp aboneliğini Adal'a kullanırsan çekiliş ile %100 orijinal bir hesaba sahip olabiliyorsun. Bayağı reklam gibi oldu ama değil :D ayrıca Twitch Prime ile film izleyebilir, oyunlar oynayabilirsiniz.

Twitch Prime yerine Amazon Prime alması daha mantıklı oluyor hızlı kargo, özel indirimli fiyatlar, Prime video, Prime Gaming(Battlefield 5 ücretsiz dağıtılmakta şu anda) ve son olarak twitch ücretsiz abone olma(dolaylı yoldan 7,90TL).

Hocam eğer ucuza getirmek istiyorsanız Twitch yayıncısı olan Adal var. Twitch Prime alıp aboneliğini Adal'a kullanırsan çekiliş ile %100 orijinal bir hesaba sahip olabiliyorsun. Baya reklam gibi oldu ama değil :D Ayrıca Twitch Prime ile film izleyebilir, oyunlar oynayabilirsiniz.
Çekiliş ile mi veriyor? Yoksa abone olanlara direkt mi veriyor?

Twitch Prime yerine Amazon Prime alması daha mantıklı oluyor hızlı kargo, özel indirimli fiyatlar, Prime video, Prime Gaming(Battlefield 5 ücretsiz dağıtılmakta şu anda) ve son olarak twitch ücretsiz abone olma(dolaylı yoldan 7,90TL).
Evet hocam bende ondan bahsettim zaten :D
Çekiliş ile mi veriyor? Yoksa abone olanlara direkt mi veriyor?
Çekiliş ile veriliyor. Ayrıca başka ödüllerde var, kulaklık gibi.

Hocam o bana çıkmaz :( preburadadan alsam olur mu?

En uygunu ve güveniliri burası olur hocam.

Geri
Yukarı